Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet itatni a babát...

Mikortól lehet itatni a babát vízzel?

Figyelt kérdés
Ebben a nagy hőségben össze-vissza eszik a 4 hetes babám. Este pedig nagyon sokat visszabüfizett, szerintem azért mert sokat evett. Adhatok-e neki már forralt vizet szomjoltónak, mert szerintem csak azért eszik össze-vissza.
2009. júl. 14. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem mondom, hogy itasd, mert sokan azt mondják, ha szopik nem kell!

Én itattam az enyémet első perctől fogva, mert én is szomjas vagyok, nem csak éhes!

2009. júl. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen forralt vizet vagy babavizet adhatsz neki.
2009. júl. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én két etetés között szoktam adni neki babavizet 7 hetes kora óta. Az enyém tápszert is kap anyatej mellett. De legtöbbször két etetés között is mellre teszem, hogy oltsa a szomját.
2009. júl. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én folyamatosan kínálom vízzel, akár fél óránként is.
2009. júl. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4honapos a kislányom és anyatejes.Nagy melegben szoktam neki vizet adni.Régota probálkozunk,kiskanállal,pohárral,cumisüveggel,eddig nem fogadta el.De tegnap a nagy melegben ivott cumisüvegből.Én kérdeztem a doktornőt erről,azt mondta lehet neki adni nyugodtan,napi egy-két kiskanállal.Van aki nem ad,mivel az előtej szomjoltó.De ha te ugyérzed,hogy adnál neki,akkor adjál nyugodtan.
2009. júl. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!