Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » így éreztetek/éreztek ti is?

így éreztetek/éreztek ti is?

Figyelt kérdés
4 hónapja szültem, az elején nagyon kétségbe voltam esve, egyedül éreztem magam, mókuskeréknek éreztem az életem, haragudtam mindenkire, hogy be vagyok zárva. szerencsétlennek éreztem magam, amikor nem tudtam segíteni a babámnak hiába sírt a puki miatt. szerencsére elmúlt ez és most már teljesen boldog vagyok, amikor ránézek a kis csöppségre, látom rajta apa vonásait olyan leírhatatlan érzés tör rám.
2009. júl. 14. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem az elején nem voltak ilyen gondolataim. próbáltam a legjobbat kihozni magamból, h neki jó legyen. azóta meg már jól összeszoktunk, 14 hónapos ördögfióka:)
2009. júl. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlan érzek. Annyi külömbséggel, hogy még most lesz 3 hós és még nem érzem, hogy vége a mókuskeréknek. :)

Én is imádom a kincsem, nem adnám vissza semmi pénzért sem! :)

Csak mégis még olyan furi. Egyelőre nem is tudok vele annyi mindent csinálni (játszani meg ilyenek). Talán ez hamarosan változni fog.

Ez a 'nem tudok segíteni' dolog nagyon bánt. Úgy sajnálom, amikor nem jön a kaki vagy puki és csak szenved tőle én meg szinte tehetetlen vagyok. Bár remélem ezt is hamarosan elhagyjuk! :)

Amúgy az én kisfiam is kiköpött apja! :)

2009. júl. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szia! nekem 9 hónapos a babám, de ugyanúgy éreztem az elején, mint Te. a bezártság érzés volt a rossz, mivel mi város szélén lakunk, itt nincsenek szomszédok, játszótér stb. fél órát utazunk, hogy sétálni tudjunk babakocsival. a ház előtt négysávos út... nem ragozom. télen erőt kellett vennem magamon, nehogy depresszióba essek. de most már jó :) a babám remek társaság és sokat csavargunk együtt így nyáron!
2009. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

én teljesen fordítva voltam. az első 3-4 hónapban, főleg míg anyatejes volt, addig eszembe sem jutott semmi más. mivel üvegből itta tejet, nagyjából az altatás, etetés és fejés tette ki a napomat. amíg aludt, addig a háztartást tettem rendbe, szóval addig örültem, ha este aludni volt időm. lesz*rtam a külvilágot tulajdonképpen. aztán mikor 7-8 hós lett és jött a jó idő, már jobban éreztem, hogy kéne menni ide oda, nem csak apára bízva átrohanni a közértbe 10 perc alatt. szerencsére már ült rendesen, így vettünk neki könnyű nyári kocsit. ezt csak bevágom a csomagtartóba, és bemegyek a közeli városba. ott összerakom, és sétálunk, nézelődünk, hintázunk, stb.

Örülj annak az érzésnek, ami most van. nálad kicsit másképp alakul ez az egész. hamarosan "megunod a gyönyörködést" és újra azt fogod érezni, hogy jó lenne kicsit kifele. addigra nálad is akkora lesz, hogy lehet vele nyugodtan csavarogni:-) akár apával hármasban hétvégente! szerintem ez a legjobb időszak! :-)

2009. júl. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Helló! Nálam is volt ilyen érzés de nem estem depibe mert tudtam csak vége lesz egyszer. Sokat segített a férjem, anyukám barátnőm. Keveset voltunk egyedül. Mostanába hogy a babám nagyon anyás lett szeparációs szorongás jeleit mutatja( 1 éves) Nem tudok egy lépést megtenni mert bőg!! Eddig elvolt magába jól eljátszott órákat. Most jön és alábamba kapaszkodva nyujtja a kezét vegyem már fel ,ha nem hiszti 1000-el . Na asszem ettől leszek idegbeteg. Remélem ez se tart sokáig. Kitartás neked!
2009. júl. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, aranyosak történeteket írtatok :)
2009. júl. 15. 07:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!