Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó így 4,5 hós babám evési...

Jó így 4,5 hós babám evési napirendje?

Figyelt kérdés

Reggel 8-kor tápszer (130ml körül)

10-kor gyümölcs (fél alma reszelve)

12-kor főzelék (krumpli+sárgarépa)

3-kor 100 ml vízből tejpép

6-kor tápszer (130 ml körül)

9.30-kor tápszer (150 ml körül)

Hajnalban 4-5 körül kel, akkor is tápszer (130 ml körül)

Több kérdésnél is elolvastam a válaszokat, de teljesen máshogy írták a napirendet pl.: 2-kor van ebéd. Étkezések közben kap teát, vagy vizet.

Más anyukák babáinak hasonló a napja??

Mi nem sokat alszunk napközben fél órákat, vagy ebéd után 1 nagyobbat, de nem nyügi, viszont általában 7.30 körül alvás van este.


2009. júl. 14. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem túl sokszor eszik keveset.
2009. júl. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Hogy jó e amit írtál nem tudom, én akkor etetem az enyémet ha éhes!

Két biztos időpontunk van a hajnali 4-5 között és az utolsó 21.30.

Kap még 9 körül tápszert, 13 körül bébi ételt, ami változó, 16 körül egy kis gyümi, és 18-19 körül tejpép!

2009. júl. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én kiscsajom hasonlóan eszik időpontlag de mennyiségileg kevesebbet.

Az első válaszolónak:

Én pl. nem tudok máshogy etetni, próbáltam. Ha kihagyok egy étkezést, attól még nem eszik többet a következő kajáláskor, egyszerűen nem tudom felemelni a kaja adagjait 100 g-nál (ml-nél) többre. Főleg nem a tápszert. Örülök, hogy ennyi kajálással megeszik 400-500 ml-t a tápszerből. Pedig nagyon jó lenne ha csak 5-ször enne a drága és akkor rendesen.

Bocs az OFF-ért.

2009. júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

előző:

Lemaradt a menet, nálunk 7-kor tápi, 9-kor gyümölcs, 12-kor főzelék vagy gyümi husival, 15-kor tejpép, 18-kor tápi, 20.30-kor tápi, 23-kor tápi. Ezek átlag 100-as kaják mennyiségre.

2009. júl. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!