Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik ujszülött babám?

Miért nem alszik ujszülött babám?

Figyelt kérdés
Napi 9-11 órát alszik ami egy 8 napos babánál nagyon kevés. Ha ébren van akkor nézelödik, nyöszörög. Ha egyedül hagyjuk akkor meg ordít.
2009. júl. 14. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Az tényleg kevés. Szólj a védőnőnek vagy a gyerekorvosnak.
2009. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogyan altatod? Hogy segitesz neki elaludni? Ő valószínű ugy nem tud, hogy leteszed és otthagyod...
2009. júl. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem ugy van hogy eszik nézelödik alszik ha nem is ebben a sorendben de nekem így volt Kéthetesen már szinte értelmesen nézett a kicsim.Nem volt olyan komás.
2009. júl. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nehéz, mi is így voltunk. Volt pár hét mire beállt a napirend. Sehogy nem tudtam elaltatni, így ha láttam, hogy álmos, elmentünk sétálni. Napi háromszor, összesen kb. 3 órát sétáltam vele naponta. Legalább nem volt gond, hogy adom le a felesleget. Kb. 6 hetes korára megszokta, hogy mikor van alvás. Aztán már csak az elsötétített szobában tologattam a babakocsiban. Tudom, sokan felhördülnek majd, hogy ez így nem jó, de nem tudtam vele semmi mást csinálni. Szerencsére ha már elaludt nem kellett tovább tologatni. Később már tudtuk rendesen is altatni, csak az elején volt ilyen nehéz.
2009. júl. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!