Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le 3 hónapos...

Hogyan szoktassam le 3 hónapos babámat az éjszakai evészetről?

Figyelt kérdés

Tápszeres és az a baj,hogy akkor eszik a legtöbbet!

Eddig átaludta az éjszakákat kb reggel 6-ig,mostanában pedig 3-4 óra körül ébred!

Egyáltalán baj,ha éjjel is eszik?

Engem nem zavar csak azt nem értem,miért akkor eszi a legtöbbet.


2009. júl. 14. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Az estit kell kitolni úgy 9-10 órára. Mikor eszik este?

Én szoptattam, de éjszaka csak megsimogattam és visszaaludt. Azóta sem kel fel, vagy, ha mégis, akkor sem szopizik és nem is iszik.

2009. júl. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
fél 8-kor fürcsi aztán eszik 8 fél 9 körül
2009. júl. 14. 19:35
 3/8 anonim ***** válasza:

3 hónaposan még nem kell csodálkozni, hogy eszik éjjel. Kb fél éves korában képes végigaludni az éjjelt.

Ha meg nem zavar, akkor miért baj?

Lehet csak most a melegben szomjasabb...

Ha kéri, adj neki!

2009. júl. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam 2 és fél hós, tápszeres. Ő is eszik éjjel. Hasonló időben fürdünk és eszünk, mint ti, de ő nem bírja olyan sokáig. Kb 2-3-kor eszik, aztán 6-7 a következő. Én nem bánom. Ha igényli, kap. :)
2009. júl. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia

Én babám már egy ideje átaludta az éjszakákat de most hogy ilyen melegek vannak újra felébred biztos csak szomjas mert 1-2 percig szopizik aztán vissza is alszik

2009. júl. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém, bár anyatejes 5 hós és minimum 2x kel éjjel enni. Nem kell leszoktatni róla. Az sem baj ha akkor eszik sokat. Nappal biztosan melege van meg egyébként is félálomban esznek a legtöbbet.
2009. júl. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4 hónaposan már adhatsz este vacsira sürü pépet és jolakva alszik majd nekem így van
2009. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és a tanácsokat mindenkinek!
2009. júl. 15. 15:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!