Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran eszik 2 honapos...

Milyen gyakran eszik 2 honapos, anyatejes babatok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lányom óránként kérte a cicit ebben az időben...
2009. júl. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3-4 óránként,
2009. júl. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sajnos 2-2,5 óránként kb. De változó és sajnos annyira nem tudok napirendet beállítani. Most ebben a hőségben össze-vissza :-(.

A doktornő javaslatára egyre figyelek 2 órán belül nem szopizhat ha sír is (próbálom lefoglalni vagy kap teát) és 3-3,5 óránál többet nem hagyok ki neki. És így kezdenek kb rendszeressé (2-2,5 óra) válni a szopik.

Ti milyen gyakran szopiztok?

2009. júl. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miért nem szophat 2 orán belül? Az én babám nem akarja elfogadni a teát,hiába próbálgatom,és nappal néha 1 óra után megéhezik,vagyis valószinü,hogy csak szomjas.Éjjel kibir 6-7 órát is.
2009. júl. 17. 16:56
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia

Az enyém 3,5-4 óránként eszik.Ebben a melegben van, hogy 3 óránként, de az ritka. Éjjel kb 6-7 órát bír ki.

2009. júl. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom 2 óránként kér, de a meleg miatt inkább csak szomjas.
2009. júl. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért nem szopizhat 2 órán belül, mert annyi idő kell az újratermelődéshez. Próbálkozz más fajta teával. Eleinte neem sem fogadta el a teát, de mikor már 5x adtam neki pár cseppet a szájába, rájött hogy meg kéne ezt is inni. Legrosszabb esetben tápszer.
2009. júl. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A mi fiunk kb 2 orankent eszik, de ez eleg valtozo, van amikor 3 van amikor 1,5. Egyaltalan nincs szuksegem arra, hogy fejjek es mindig van tej. 2 honapos kora ota frissen csakavrt almalevet adok neki (1 kanallak kezdtem,e s fokozatosan noveltem az adagot), majd utana szopizunk. Este 10-kor leteszem es reggel 7-kor ebreszt, eszunk, es 10ig emgint alszik. Ezert nem banom, ha napkozben gyakrabban keri, hisz ejjel nem eszunk mar 5 hetes kora ota, most 12 hetes. Nem azert nem szopizunk, mert nem adunk, hanem mert nem keri. Amiota hason alszik, azota vegig alussza az ejszakat.
2009. júl. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az almalevet 10 ora koruli szopizas elott adom. A teat csak fecskendobol issza, kanallal csak 2-3 kanallal eszik meg, fecskendobol tobbet. Vizet csak nyalogatja, nem igazan szereti, az almalevet viszon nagyon, vigyorog, mikor latja meg a kanalat.
2009. júl. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kb 3 óránként de két szopi között iszik.Van h 3 és fél deci tea is lefogy egy nap ebben a nagy melegben.Baby Mecsek Babamosoly teát adok neki kis cukorral.Ha nem inna tuto ő is állandóan cicin lenne.
2009. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!