Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnék segíteni a...

Hogyan tudnék segíteni a babámnak, hogy ne kínozzák a szelek és végre tudjon aludni?

Figyelt kérdés

Normális az, hogy az 1 hetes kisfiam talán szélgörcs miatt állandóan feszeng, görcsös és szakadatlanul sír? Feszengés még álmában is, amire sokszor fel is ébred. Ezért ma már megint nem aludt dél óta (és most este 18.30. van) Teljesen kivagyok és Ő is!

Elkezdtem adni neki az infacol-t, de azt írja csak 2-3 nap múlva hat.

Addig is mivel segíthetnék neki, mert nem bírom letenni aludni sem és már hulla fáradtak vagyunk.

Lehet hogy komolyabb baja van?


2009. júl. 14. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
szélcső, camomilla vulgaris homeos bogyó, hasmasszázs...csomó minden van a neten amivel enyhítheted a fájdalmát, de nem biztos, hogy bejön. Ezt sajnos ki kell nőni! Kitartás!!!!
2009. júl. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha el is alszik, kb. 10 perc múlva üvőltve ébred.

Lehet, hogy nem jól böfiztetem kaja után?

Vannak bevált módszerek a böfizetésre?

2009. júl. 14. 18:41
 3/6 A kérdező kommentje:
A szélgörcs mértéke lehet akkora, hogy miatta egész nap görcsben van, és nem tud elaludni? Normális ez?
2009. júl. 14. 18:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kicsim akkor csinálta ezt, amikor nem evett eleget. Húzta a lábát, és 10perceket aludt!
2009. júl. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A szélcső valóban nagyon jó rengeteg puki jön ki.Lehet nagyon pici mérteben is kapni gyógyászati segédeszköz boltokban.

Fektesd a meztelen mellkasodra, ha Te nagyon ideges vagy akkor apáéra.

Hintáztasd az autósülésben.

Végül azért szoktak már ilyen sokáig sírni mert fáradt és nem tud elaludni.Bugyolád be puha takaróba és úgy próbáld altani, "Hajtson háromszög alakúra egy puha babatakarót. Tegye rá háttal a babát úgy, hogy a hajtásvonal a nyakánál legyen. A kezeit rakja a teste mellé és a takaró egyik sarkát hajtsa rá nem túl szorosan a testére. Ismételje meg a másik oldalon." 2 hónapos kortól már a kezeit szabadon kell hagyni. Nálunk ez nagyon bejött úgy aludt minta bunda. Utána oltsd le a lámpát és legyen zajmentes minden. Hátha sikerül elaltani.

Istenem milyen nehéz ez az időszak, de aztán olyan jó lesz.

Biztos anyatejes. Szopizik rendesen? Szomjas is lehet.

Kínáld meg sima babavízzel, ha nem akar szopizni.

Viburcol homeós kúp nekünk nagyon bevált. 1 hós kortól pedig az angol víz.

2009. júl. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia. mi is nagyon szenvedtünk, a szélcső nekem nem tetszett... én vizet forraltam és egészköményt dobáltam bele. kicsit állni hagynat, és néhány kanállal bekanalaztam a szájába, és ettől nagyon szépen durrogott. nem lehet , hogy te eszel valami olyat, ami nem tetszik a pocijának?
2009. júl. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!