Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a tejes, a...

Mi a különbség a tejes, a teás, vizes cumi között? Miért kell külön cumi? A rékli és a kising ugyanaz? A kórházba mit kell majd bevinni? A kiságyban a fejvédő miért kell? (amit a kiságy oldalára kötnek)

Figyelt kérdés

Hamarosan megszületik a kisfiam. Most kezdtünk neki vásárolgatni dolgokat, és igencsak megakadtam. Első baba, testvérem nincs hogy láttam volna ezt-azt, a családban sincs kisbaba. Fogalmam sincs hogy mi az ami feltétlenül szükséges, és mi az ami fölösleges. Elég szerencsétlennek érzem magam, hiszen eddig azt sem tudtam hogy mi az a body. :)

Hány foknak kell lenni a szobában a picihez? Mennyire kell majd felöltöztetni? Télen is ki kell vinnem a levegőre? A védőnőm nem igazán közlékeny, eddig nem is nagyon találkoztam vele. Két hónap múlva születik a pincur.

Help! :)

Köszönöm előre is a segítséget!!!


2009. júl. 14. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
A szobában elég a 22-23 fok de ha fürdeted akkor 26 legyen. A rékli és a kising már elavult, bodyt szoktak használni. Télen is ki kell vinni mert a friss levegő kell. A fejvédő azért kell mert ha már sokat mozog az ágyban és feljebb csúszik ne üsse be a fejét a rácsba. A cumidologról nem hallottam nekünk nincs külön cumi.
2009. júl. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a kórházba vigyél rendes bugyikat ne tangát, Tena betétet, törölközőből 2-őt, hálóinget ami elöl gombos( szoptatáshoz ez a jó), pohár, fogkefe, wc papír, a biztonság kedvéért bimbóvédőt. Sok szerencsét.
2009. júl. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2009. júl. 14. 19:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Evőeszközt is vigyél mert nem adnak! A cumik között pedig az a különbség hogy az egyiken nagyobb a lyuk mint a másikon. Ugye a sűrű dolgokhoz (pépek,főzelékek) a nagyobb lyukméretű,a hígabbakhoz(víz,tej,tea) a kisebb.
2009. júl. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2009. júl. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

-tejes, teás, vizes cumik a lyuk méretében különböznek

-hogy érted a "külön" cumit? a nyugtatócumi tök más mint az üvegre tehető cumi

-a kiságyba azért kell fejvédő, mert különben beüti a fejét, illetve a kezét lábát kidughatja arácsok között

- télen is ki kell vinni a babát minden nap egy órára, bár vannak, akik szerint minusz 5 fok alatt már nem annyira nyerő

2009. júl. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!