Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért szólják meg azt, aki a...

Miért szólják meg azt, aki a buszon szoptat?

Figyelt kérdés
Nemrég az egyik járaton egy anyuka szoptatott, és körülötte sokan szóvátették. a baba 4-5 hós lehetett, az anyuka kb 50km-ert utazott vele. (úgy 1 óra)
2009. júl. 14. 14:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos én is igen szégyellős vagyok. Bár nem szoptatok, tápszeres a babám, de ha én kerültem volna ilyen helyzetbe, hogy a buszon megéhezik a picim és nagyon sír és vígazstalhatatlan, akkor valószínű én is elővettem volna neki a cicit. A buszon utazóknak meg minimum el kell fordulni és befogni a szájukat! Tényleg létezik olyan baba, aki nem fogadja el az üveget.

Ja és lehet, hogy az a buszút egy óra, de mi van, ha még onnan, ahol leszállnak még legalább egy óra, mire hazaérnek. És lehet, hogy már egy ideje éhes volt a pici! Azért lehet, hogy egyeseknek ez visszataszító, főlega férfiaknak, de órákat várakoztatni egy babát.....

2009. júl. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja még annyit, hogy bár én könnyen mozgok a babámmal, mert tápszeres, de belegondolva azért egy szoptatós anyukának nincs könnyű dolga. Ha nincs segítsége, férje dolgozik, vagy egyedül van, akkor azért nem egyszerű intézni a dolgait. vagy ha vinni kell a babát vizsgálatokra és nincs autó! Ebbe is bele kell gondolni. Amúgy én azt tapasztaltam, hogy a kórházakban amikor vittük a kisfiúnakt a vizsgálatokra (nekünk több is van, mert korababa), nincsenek tekintettel arra, hogy egy baba mikor eszik. kiadják az időpontot, a kismama meg oldja meg!
2009. júl. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!