Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden evés után csuklik ez...

Minden evés után csuklik ez normális? Hasonló tapasztalatok 12 napos baba

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen normális, erősőödik a rekeszizma. Nekem avédőnő mondta, hogy ne adjak neki se vizet, se tejet, így hamarabb befejeződik a folyamat és így is lett.

Őt soha nem zavarta, inkább engem.

2009. júl. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is csuklott minden evés után, egyszer csak elnőtte. Jól büfiztesd meg evés után. De ez őket még nem zavarja, ha mégis, akkor úgyis éktelen sirásba kezdenek és el is múlik a csuklás.

Ha szoptatod, büfizés után visszateheted cicire iszik pár kortyot és akkor is elmúlik.

2009. júl. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Az enyém mindig büfi után csuklik. :-) egyáltalán nem zavarja, ugyanúgy vigyorog, ha tele a pocakja. :-) Engem már az zavar, ha nem csuklik azonnal büfi után. :-)
2009. júl. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm
2009. júl. 14. 11:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babám is nagyon sokat csuklik, viszont őt zavarja is! Felébred tőle, morog, fészkelődik, felsír. Szóval eléggé zavarja, sőt engem is. Szopi utáni csuklásnál visszateszem cicire, attól elmúlik, ha nem szopi után kezdi, akkor felveszem, megnyugszik.
2009. júl. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!