Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van bababarát hotel külföldön?...

Van bababarát hotel külföldön? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Hol és melyik az?
2009. júl. 14. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó. Dino klubosok, mi legalábbis olyanba járunk. Klasz nagyon.
2009. júl. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A dino klub nemcsak nagyobb gyerekeknek való? Mi még csak 3 hónaposak leszünk
2009. júl. 14. 13:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok ismét. A 3 hónaposnak nem sok mindenre van szüksége... Tapasztalat :-) Mi 6 hónaposakkal megyünk...

De a Dino klubosban biztosan van rácsos ágy, általában kád, ilyesmi, ami kellhet nektek. Tehát ott babaközpontúan vannak kialakítva a dolgok általában.

Én pl. megkerestem a hotel e-mail címét a neten (foglalás után) és részletesen leírtam, mire lenne szükségem (hol legyenek a szobák, hogy nyíljanak, milyen és mennyi ágy legyen melyik szobában, satöbbi). Válaszoltak (hogy OK minden) és mikor odaértünk, 2-3 óra kellett (a cipekedésre kellett várni) és minden rendben volt.

Ez pl. Egyiptom volt. Földszinti szoba, a terasz előtt pázsit (lehet fetrengeni), kád, palackos víz mindig bekészítve (a tápszerhez, akkor a gyerek már nagyobb volt, nem 3 hónapos), de a vízautomata 10 lépésre volt a szobától, két szoba egymásból nyílva (nagyszülő is jött, vele aludt a baba), nekik rácsos ágy. Más nem is kellett, jól éreztük magunkat.

2009. júl. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Most már sokkal könnyebben lesz a hotel kiválasztása.
2009. júl. 15. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!