Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » GRACO Quattro Tour Deluxe...

GRACO Quattro Tour Deluxe kocsiról mi a véleményetek? Szeretitek, jól bírja?

Figyelt kérdés

Használtan néztem egy ilyen kocsit.Nincs hozzá hordozó se mózes.7hetes babámat belefektethetem?Sajna lábzsákot se adnak hozzá.Az mennyi bekerül külön?

Írjatok le légyszi mindent amit tudni lehet erről a kocsiról.

Sajan kevés pénzből kell jó és strapás kocsit venni.

Nehéz ügy.


2009. júl. 14. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen kocsim van. Én szeretem, mert praktikus, igaz nekem van hozzá mózes és hordozó is amit imádok. De! volt már hogy mózes nélkül raktam bele a pici babám, és semmi gondja nem volt benne, szerette. Jó mert vízszintesig dönthető, tehát nyugodtan teheted bele a 7 hetes babókádat. Hátránya hogy nehéz.
2009. júl. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is ilyen kocsim van és én nagyon szeretem!! Így mózes lábzsák és hordozó nélkül mennyiért tudod megvenni? Szerintem nézz szét a vaterán vagy a tesz-veszen,mert ha külön külön veszed meg őket lehet hogy többre jössz ki mintha az egészet megvennéd használtan (40-50ezer között láttam használtan).

2009. júl. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk ilyen volt, de eladtam, nagyon nem jött be. Biztos nem venném meg még egyszer. Nem jött be hogy mózes volt hozzá, nem pedig vizszíntesig dönthető támla, nagy durung az egész, pedig kocsival járunk, jó lett volna ha átfordítható a tolókar. A hordozó szűk és kicsi, rövid az öv, hamar kinőtte. Szóval akkor odavoltam érte mikor megláttam, meg hogy amerikai és tuti jó lesz, de nem.Vettem egy könnyű Hauck babakocsit és ez mosz szupi.
2009. júl. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyen van. Haszáltan vettük 43.000-ért(kocsi, mózeskosár, lábzsák, hordozó+hozzá fix betét a kocsiba). Nagyon szeretjük, az egyetlen hibája, hogy tényleg nagy, de a baba miatt amúgyis kombit vettünk, így befér.

Vannak ismerősök, akik ugyanekkora babával már 3-4 kocsit vettek, mert egyik sem jó. Én meg jól kiröhögöm őket...:-))) Ja, 11 hónapos a Kislányom.

2009. júl. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sógornőmnek is ilyen van és imádja, a mózest nem is nagyon használta hozzá. A hordozója is jó, mi is próbáltuk és tetszik nagyon. Az viszont tény, hogy nagy, de minden lapracsukós ekkora szerintem. A kocsitok csomagtartójába próbáld be mindenképpen!
2009. júl. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kocsiba sajnos nem kell hogy elférjen mert az nincs.Viszont a liftünk nem túl nagy.


Kedves 13:42-es hol vetted használtan a kocsid?


Újonnan mennyibe kerül ?


Köszi mindenkinek az infokat.

2009. júl. 14. 18:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nézd meg a teszveszen vagy a vaterán.

ujonnan

[link]

2009. júl. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

13.42-es vagyok.

Mi Nagykanizsára mentünk le érte, van ott egy szuper bizományi. Vettünk még mellé egy nagyon szép(vastag igazi fa, intarzia, kerekek, műanyagvédő körbe+ 10 cm-es kókuszmatrac!!!!) gyerekágyat 18.000-ért!

A kocsi új ára kb 100.000 Ft, autós adapterrel kb 120.000.

Nagyon strapabíró, most készülünk a 2. babára, de szerintem még utána eladjuk!

Mindenki csodálja a faluban, hogy milyen szuper, milyen jó a hőmérő, óra, stb!:-)

2009. júl. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!