Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10-11 hónapos babának szoktato...

10-11 hónapos babának szoktatok még tejpépet adni? Ha igen, milyet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Én reggel,mikor ébredt akkor adtam neki tejpépet,este pedig tápszert,mert 9 hó után elfogyott a cici.Teljesen mindegy,hogy milyet adsz neki,amelyiket szereti.Én picit több vízzel csináltam,és cumisüvegből adtam neki.
2009. júl. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én már csak néha adok neki tejpépet, hogy változatos legyen az étrend. 10 hós baba anyukája
2009. júl. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!


az én fiam 11 hós, és vacsira még azt kap cici mellett. Bár ő csak a Stracciatellásat(milupásat) szereti:)

én sűrűbbre csinálom, és kanállal etetem

2009. júl. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
reggelire tejpépet, vacsira általában sinlacot adok a 11 hónapos fiamnak. sűrűre készítem, mint egy tejbegrízt, és gyümölcsöt teszek bele általában. tejpépből a hipp-eset, vagy a rossman-osat vesszük, mert azokat szereti.
2009. júl. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!