Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben hozzam haza télen a...

Miben hozzam haza télen a kisbabámat? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Kocsival fogunk hazajönni,autósülésbe.Ruhát viszont nem akarom túlzásba vinni ,de persze ne is fázzon.Van ilyen vastag zsákom is de szerintem abból is nagyot vettem 70-valahányas.Alá mit adjak?A fejére milyen satyit?cérna cipőcske?Köszönöm a válaszokat!!
2009. júl. 13. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyik hónapban szülsz?
2009. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én decemberben szültem és mózeskosárban hoztuk haza a kocsiban,hosszú ujjú body,ujja nélküli rugi/vastag plüsis/ hozzá ui. pulcsika elől gombos és a sapi is plüsis téli sapi alá egy vékony cérna sapival.A cipőcskét már nem adták rá,a csecsemős nővérkék,mivel Ők öltöztetik a picurikat hazajövetelkor.Ja és egy téli bundazsákban jőttünk haza.
2009. júl. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én novemberben szültem és én ezt tapsztaltam : pici krémszínú overál 56-os (eladóm féláron)méretűt vettem direkt hogy paszoljon mert éreztem hogy az autóülésbe nem férbele a piciesetlen baba és a nagy overál . Így is nagyon nevettünk mert allig birtuk bekapcsolni az övet a hordozoban . Még nincs tartásuk a kicsiknek és elveszett a kabátban a baba.Letakartam textil pelussal az arcát még kint voltunk a parkoloig.2 hónapig tökéletes volt az overál. Ja és 56 cm született,a babó.Ha gondolod küldök képet az overálrol.
2009. júl. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én februárban szültem. Nálunk nem öltöztették fel a babát, nekem kellett. Jó móka volt! Mire végeztem leizzadtam és megéhezett így visszavetkőztettem valamennyire, hogy meg tudjam etetni. Na, mindegy. Sorrendben így volt öltözve, asszem kb.minusz 2-3 fok volt és szakadt a hó. Hosszúujjú body, pamut rugi, plüss nadrág, plüss kardigán, overáll, vékony sapka, vastag sapka, kapucni és hordozóba akartuk hozni de nem fért bele a sok ruhától (3160g-al született nem volt nagy)így a férjem leszaladt a mózesért ami egyébként nem túl biztonságos az autóban de nagyon vigyáztunk.

Boldog babavárást!

2009. júl. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

És persze vastag takaró.

2009. júl. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi februárban hoztuk haza a babámat.Hosszú újjú body,hosszú újjú plüss rugi,cipő nem volt rajta,habár vittünk de nem adták á a csecsemősök.Volt rajta egy vastag béléses sapka,meleg overál,meg egy takaró, és a z autóig le volt takarva a mózeskosár egy textilpelenkával amíg a kocsihoz értünk.Egész úton mosolygott, meg sem szólalt.:))1.5 órát utaztunk hazáig.Soha nem fogom elfelejteni.:)Életem egyik legszebb napja volt.:)
2009. júl. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

November végén hoztam haza, pont az első hóesésben:-D

NAgyon vicces volt, mert 56os rucikat vittem, amik lógtak rajta, 2900 g és 49 cm volt mikor kijöttünk. Úgy nézett ki mint egy kis ágrólszakadt csóri cica.

Rövidujjú body, hosszú ujjú rugi, vékony termopulcsi, cérnacipő, erre egy bundazsák és pelenkaa hordozóra az autóig. Ott lefejettem róla a bundazsákot, mert 20 percnyi útra lakunk, majd ismét vissza. NAgyon gáz volt, mert nagy volt a hordozó, a bundazsák és a baba eltűnt a ruhákban. NYári babáknál ez könnyebb.....

2009. júl. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!