Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónaposan tud már szavakat...

8 hónaposan tud már szavakat mondani babátok? Létezik ilyen, hogy ilyen korán már szavakat mondanak?

Figyelt kérdés
Az én fiam mondja:baba,addé,meme,ana.
2009. júl. 13. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is ennyi idősen mondott pár szót, aztán 9 hónaposan elkezdett menni és az fontosabb volt, tehát hanyagolta a beszédet. Most múlt egy éves már szalad és most kedz megint értelmes szavakat mondani. Általában az add oda és az ott a nyerő szó:) Ja meg anyaaa
2009. júl. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
biztos, hogy létezik, hogy ilyen hamar mondogasson dolgokat. az én fiam 10 hós, most kezdett nagyon sokat beszélni, miután megtanult felállni. baba, az megy egész nap. az igen és nem is, bár nem akkor, mikor kell, csak úgy magában mondogatja. apa anya az viszont sehol sincsen:-(
2009. júl. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Persze, hogy létezik:) Az én fiam is ilyen idősen kezdett "magyarázni", de nem tudom mennyire tudatos ez még... Baba, mama, ete, ana...ezek mentek. Aztán 10 hónaposan elindult és 2 hónapig alig hallottam beszélni. Nemrég töltötte be az egy évet, mostmár ismét magyaráz. Jön-megy aztán mondja a magáét...de már pontosan tudja mire vonatkoznak ezek a szavak.

Mindenfélét, többségét nem értem, csak találgatok. Apa, anya, nem, cica ezek már tisztán szólnak:)

2009. júl. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a fiam 5 hós múlt, mikor elkezdte, hogy bababa, dadada, papapa, aztán 8 hónapos korára nála is kb. a mama, papa, baba, stb. ment. De szerintem nem volt akkor ez még tudatos.
2009. júl. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!