Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a gond? Lányom 9...

Mi lehet a gond? Lányom 9 hós, és a múlt hónapban 170 gr-ot hízott csak.

Figyelt kérdés
Most haladta el még csak a 7 kilót,a doki szerint ő ilyen alkatú,nem tudunk mit tenni.
2009. júl. 13. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Tényleg nem tudsz mit tenni, úgyis annyit fog enni amennyi neki jólesik. Örülj, hogy egy csini kis lányod van, nem egy kis duci:)) Na persze annak is örül az ember lánya.
2009. júl. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

9 hósan már nagyon sokat mozognak + fogzás + a sok újdonság + a hülye időjárás + az alkat stb.

Szóval ez egyáltalán nem gond, nekünk is volt ilyen hónapunk kb ekkor, mindenki mondta, hogy ez tök normális!

2009. júl. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem -csatlakozván az előttem szólóhoz- ez teljesen normális hízás, ebben a korban.
2009. júl. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem hiszem, hogy ez nagyon kevés lenne. Az én kislányom a 8 hónapos és 9 hónapos mérésnél is 200 g.-ot hízott, pedig nagyon sokat eszik. :) :) Mellette viszont nagyon sokat mozog is. Ilyen korban már nem híznak olyan sokat. Úgyhogy gond egy szál se. Persze ha más probléma nincs.

2009. júl. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
biztos kis étvágyu. Az én babám pici kora óta duplán eszik . 9 hós és most mondta a doki hogy 1 éves átlag mérete van. 9 kg 74 cm :) De neki a zöldséges fözi nem elég 4 óra hosszáig.Sírdogál nyafizik türelmetlen így megkínálom kajával és jó ízüen elfogadja. Nem adok neki sokat repetára olyankor kicsivel is beéri. :) Különbözöek csak azért írom.
2009. júl. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia. Te most ugy jartal, mint en, csak nekem az a bajom, hogy tul nagynak erzem a kisfiam, de a te lanyodhoz kepest tenyleg az. 12 hetes es 6730 g, 66 cm (5100 g es 53 cm volt szuleteskor). Azt mondta a vedono, hogy mikor eleri a szuletesi sulyanak dulpajat, akkor megall a novekedese, illetve lelassul. Most azt mondja, nem kell aggodni, ebben a korban annyit esznek, amennyi jolesik, nekunk sem egyformak a napjaink. Ne csuggedj, o meg osztonosen tudja, hogy mennyi az eleg. Kar, hogy a felnottekbol ez az oszton kiolodik, hisz akkor is eszunk, ha mar esetleg enm vagyunk ehesek. Nincs semmi baja!! Ne aggodj!
2009. júl. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, most lattam, hogy benan osszekavartam a szuletesi adatokat. 3100 g es 53 cm. Ja, es nagyon sokat mozog mar, de egy 9 honapos gyerek izaga lehet rendesen. Ne aggodj, mar alig varom en is, hogy akkorak legyunk. Elvezzed es babazz!!! Hamar telik az ido.
2009. júl. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a súly abszolút nem rossz és a hízás üteme sem. Ilyen korban a legtöbb baba már sokat mozog, szóval ez nem tűnik rossznak, majd szépen fejlődik, ne aggódj!
2009. júl. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!