Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hozzátápláláshoz kérnék egy...

A hozzátápláláshoz kérnék egy kis segítséget! Melyik étkezsnél mit hogyan?

Figyelt kérdés

4hónapos múlt a kisifiam, csak anyatejet evett eddig, tegnap kezdtem el a hozzátápit.

Tegnap adtam 2 kanál almalevet, ma 3at. De úgy néz ki az egész napunk, hogy reggel 7körül eszik, majd 10 kor alszik úgy másfél órát, majd eszik délkörül, utána 4-5 körül és majd fürdés után 8-9körül.

Mikorra hogy iktassam be a gyümit?

Légyszí azt ne írjátok, minek, van tejem tényleg, de mivel most jó sok féle gyümi van, már kóstoltatnám, de nem a tej rovására persze.

Köszi, ha írtok!


2009. júl. 13. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Az elején nekünk úgy volt hogy a délelőtti gyümi után még egy jó darabig cicizett is.Én csak 6 hós kora körül váltottam ki egy étkezést gyümivel és utána szépen sorban a többit.Most 9 hónapos még mindig szopizik reggel-este meg éjszaka.A többi étkezést már kiváltottuk.Ha még kérdeznél vmit akkor írj nyugodtan.
2009. júl. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor úgy csináljam, hogy adok neki almalevet és utána egyből szopi?Akkor ezt a deles evésnél vagy inkább a délutáninál?Mikor adhatom neki a pürésített almát?
2009. júl. 13. 10:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia.Mi is 4hós korban kezdtük.Reszeltem almát,két napig egy-két kanállal evett,majd hirtelen megevett egy adagra valót.Utána barackot kapott,amit szintén szeret,majd körtét és banánt.Az utóbbi kettőből csak kóstoltatásra adtam magába,amikor megszkta az ízt akkor kevertem neki barackkal,ugyanis nagyon fogják a székletet és a körte puffaszt is.Mivel nekem hirtelen fogyott a tejem és délutánra egyre kevesebb lett,az egyik szopi után adtam neki,amit már ki is váltottunk.A tejem szerencsére nem fogyott tovább.
2009. júl. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jókat irnak a lányok, annyival egésziteném ki, hogy délelőtt add neki, vagy a déli szopi előtt mondjuk fél órával , de akár közvetlen előtte is adhatod, ahogy akarod. Azért jó még délelőtt adni, hogy ne estére fájdujjon meg a hasa vagy tekerje a pocit a gyümi. Adhatod nyugodtan az almapépet, de jól turmixoltat adj, amiben nincsenek darabok, mert a darabosat ilyen kicsi korban még nem eszik meg nagy örömmel:) az alma-őszibarack pép nagyon finom!:)
2009. júl. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek!
2009. júl. 13. 10:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia, én is úgy vagyok, mint Te, azaz van elég tejem, de azért adok neki gyümölcsöt. 5 hónapos.

Először 3 napig almát adtam, a délelőtti szopi előtt. Azóta már kóstolt őszibarackot, banánt is. Így mostanában inkább az őszibarackhoz keverem a többi gyümölcsöt, mert az alma is székletfogó. Amíg anyatejes volt, minden nap 2-3x kakilt, most ez jóval ritkább.

2009. júl. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!