Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor keltek fel este a...

Hányszor keltek fel este a másik szobában lévő babátokhoz hogy megnézzétek betakarjátok, aki nem hálózsákban alszik és 1 éves múlt?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát az én kislányom még nincs ennyi idős,de sosem mentem be hozzá azért hogy megnézzem, betakarjam, hacsak nem "hívott". Egyszer az ablakot csuktam be nála,pár hete,mert dörgött-villámlott.Nagyon éberen alszik,ezért nem zavarom.Talán ha mélyebben aludna akkor leskelődnék én is,okkal vagy anélkül.
2009. júl. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
11 hós a fiam és max egyszer kukucsolom meg az ajtóból. Nem mászkálok én sem nála, nem zavarom éjjel. Ha "szól" akkor persze bemegyek hozzá. Nem vagyok híve annak hogy sírni hagyjuk, nálunk ez kialakult. Feleslegesen nem hisztizik, ha felébred oka van. Akkor feláll a kiságyban és szólongat, hogy "anna...annyya...". és megyek. Többnyire egy kis ivástól, simitől megnyugszik és alszunk tovább.
2009. júl. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!