Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit eszik egy 6hós baba egy nap?

Mit eszik egy 6hós baba egy nap?

Figyelt kérdés
Írjátok le legyetek szivesek,hogy 6hós babátok egy átlagos napon mikor miből mennyit eszik.És iszik.Köszönöm.
2009. júl. 13. 07:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyéim anyatejet. Hogy mennyit, azt nem tudom, nem mérem.
2009. júl. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az enyém is anyatejet eszik és iszik, sokat.
2009. júl. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia.Az én kislányom is anyatejes,de már egy étkezést kiváltottunk gyümölccsel mert kevés a tejem.Most 4hó+3hetes. Unokatesóméknál 6hós a baba,reggel-délben-este szopizik,tízóraira gyümölcsöt kap,uzsonnára pedig főzeléket,mind a két alkalommal kb egy szopira valót eszik meg.Bevallom azt nem tudom inni mit és mennyit adnak neki a szopin kívül.
2009. júl. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Reggel 6 kor 170ml tápszer. 9-kor gyümölcs 170-200ml. délben főzelék 200-220ml, 4-kor tejpép 200ml, este 7-8körül tápszer 170ml. Inni vizet kap amikor igényli. Általában tejpép után iszik sokat. 5 hósan kezdtük a hozzátáplálást.
2009. júl. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat elfelejtettem hozzátenni,hogy a tápszeres babák.Elválasztási,hozzátáplálási tanácsokat szeretnék,illetve látni szeretném,más hogy áll ezzel. Köszönöm.
2009. júl. 13. 13:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!