Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel távolítjátok el a...

Mivel távolítjátok el a gyerekruhákból a penészfoltot?

Figyelt kérdés
Sajnos ez kifogott rajtam. Fekete, apró pöttyökből álló, beszáradt penészfolt. Még semmi hatás, pedig már 2 napja kínlódok vele. Légyszi, azok írjanak, akik már szedtek ki hasonlót!
2009. júl. 13. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha penészes, akkor jobb ha kidobod a picskuba.Nem higiénikus ráadni a babára.Egyébként mitől lett penészes?
2009. júl. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajna nekem még nem sikerült semmilyen praktikát kitalálni erre! Nekem a konyharuháknál fordul elő ez, pedig 90 fok + áztatás + folteltávolító, de semmi hatás!
2009. júl. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeség, de egy próbát megér. Bőrbetegségeknél az orvos azt tanácsolja, hogy ecetben legyen kimosva minden ami érintkezett a bőrünkkel, vagy az öblítő helyére ecet legyen téve. Lehet segít vmit
2009. júl. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia

a dmben és a rossmannban lehet kapni különböző foltokra tisztítószert.sárga dobozuk van,kb 2dles,3-400 ft között van,van rozsdaoldó,fű,szerintem penész is.nézd meg,egy próbát megér

2009. júl. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Higítás nélkül áztasd be ecetbe a foltot, mosógépben 60 fokon mosd ki két nap múlva, szárítsd meg, vasald ki, majd megint két nap ecet, vedd elő a szappanodat - bármi, amivel fürdesz - mosd át jól kézzel a foltot, ne sajnáld, dörgöld jó alaposan, majd mosd ki, és szerintem kész is:)))Nekem bejött. Az se baj, ha beteszed a fehér ruhákhoz a gépi mosásnál, és adagolsz hozzá akár Cloroxot, akár folteltávolítót, de ne töményen a ruhára, csak az adagolóba, és vigyázz, hogy középen legyen az ominózus ruci, nehogy töményen rákerüljön - persze, csak ha színes ruháról van szó:))) Sok sikert!
2009. júl. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Kipróbálom!
2009. júl. 20. 23:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!