Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatom 8 hós babámnak a Hipp...

Adhatom 8 hós babámnak a Hipp kakaós tejberizsét?

Figyelt kérdés

Nem tudom, lehet-e már kakaóport adni neki, bár az van rajta, hogy 6 hónapos kortól adható.


A tejpépeket milyen sűrűre készítitek? Ha betartom a rajta levő vízmennyiséget, nekem nagyon folyós lesz, és nem tudom kanállal adni.


2009. júl. 12. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:

adhatod persze.

a tejpépből tegyél 1 kanállal többet, és akkor ok lesz:)

2009. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kakaópór hat hónapos kortól adható.
2009. júl. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, 6 hós kortól adható. Bár én még ennyi idősen nem adtam neki, mert nálunk van a családban, aki allergiás rá.
2009. júl. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A tejpépet én "pempő" állagúra csinálom, egyszerűen annyi vizet adagolok hozzá, hogy azt az állagot elérjem. Nem kell nézni, hogy mit írnak a dobozra... (úgy tényleg olyan, mintha víz lenne)

Én még nem mertem kakaót adni a babámnak, 1 éves múlt, de lehet, hogy én viszem túlzásba az óvatosságot. Azt tudjátok, hogy a nesquik-ben van koffein?

2009. júl. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet adni neki,de az üveges sokkal finomabb és az is 6 hótol van.
2009. júl. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!