Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy a foga jon 2...

Lehet, hogy a foga jon 2 honaposan?

Figyelt kérdés
babàm 10 hetes, és azt vettem észre, hogy néha valamiert pàr perc mulva elutasitja a cicimet és sirdogàl, emellett egyre tobbet nyàladzik és igen-halvànyan bàr, de picit élésebbnek érzem a szàjacskàjàban az also részt, aikor szoptatom..ilyen lehet ilyen koràn?? bàr nagyon elorehaladott baba, 4,2-vel szuletett, màsfél honaposan màr tartotta a fejét és joideje àtalussza az éjszakàkat. Làtszani nem sok làtszik, de kezdettol jol kivehetoek a fogak az inye alatt..koszi!
2009. júl. 12. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia az én öcsém 9 hetes volt, mikro az első foga kibújt. Mondta is a gyerekorvos,hogy 20 év alatt még ilyet nem látott. Szóval elképzelhető.

Annyi hátránya volt szegénynek beőle, hogy nagyon gyengék voltak a korán kibújt fogak (a felső 4), minden egyes hasra esésnél tört le belőlük, így hamar tövig visszatört az összes. A visszamaradt kis csonkokat altatásban szedte ki a fogorvos. És fogatlanka volt, amíg a csontfogai ki nem bújtak :)

2009. júl. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kiegészítő infók: most mondta anya, miután mutattam neki a kérdésedet, hogy mikor mondta a gyerekorvosnak, h jön a gyerek foga, kinevette. Aztán benyúlt a szájába és teljesen elképedt :)

Még valami tanulmányt is írt, és belevette az öcsém. Megkérdezte anyát, h beleírhatja-e.

Anya azt is mondta, hogy nem biztos, hogy a korai kibújástól voltak gyengék a fogacskák, lehet, hogy amúgy is.

2009. júl. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ah, koszi meg a mamàdnak is! lehet, hogy az enyém is ilyen csudabogàr? na, ez ugyis hamar kiderul..jo lenne még egy véleményt olvasni azert, hàtha nem annyira egyedi..koszi!
2009. júl. 12. 12:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!