Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki ingáztattátok, hogy milyen...

Ki ingáztattátok, hogy milyen nemű lesz a babátok? Az lett?

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az lett :)
2009. júl. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 fiút mutatott,eddig 1 lány van:))
2009. júl. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

Mi ingáztattunk :-) a poén kedvéért.Fiút "jósolt" az inga.Még nem szültem meg, de már többször is bebizonyosodott,hogy fiúnk lesz.

35hetes kismama

2009. júl. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

Nekem a terhesség alatt 3-an ingázták ki, hogy valyon mi lesz a neme a babának. Az első 2 ember lányt mondott, a 3. pedig egy jósnő volt és neki fiúcska jött ki. Kisfiam született.

2009. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kiingáztam magamnak és az lett 1 lány, 1 fiú, barátnőmnek , hugomnak, unokahugomnak is csináltam és az is mindenkinél az lett amit az inga mutattot.

Nagyon fontos h tudatalatt nem szabad befolyásolni ingázás közben, mert akkor azt fogja mutatni amit te szeretnél és nem ami valóságban van. Próbáld ki nem kell h terhes legyél vegyél láncot a kezedbe és kérd meg elöször körbe forogjon utána meg h kilengjen, és így fog történi. Érdekes dolgok ezek. Ha most ingázod akkor csak a babára figyelj, keresd meg hol van picike a pocidban és amikor beindul kellőképpen az inga a szívdobogására akkor fogja neked a valós dolgot mutatni.

üdv. mindenkinek

Boldog babavárást

2009. júl. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem be jött .Nekem is kiingázták ,hogy fiu lesz és két lány után fiam is lett :):):)
2009. júl. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer is lányt mutatott,és a 32.heti uh is.És mégis fiú lett:)
2009. júl. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!