Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy a 2...

Mit csináljak, hogy a 2 hónapos lányom ne csak nálam nyugodjon meg és érezze jól magát?

Figyelt kérdés
Szerintem még korai, hogy anyás legyen mégis van h sír az apukája kezébe és amikor átveszem egyből megnyugszik.Viszon van amikor teljesen jól el van az apukájával ill másokkal.
2009. júl. 11. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Az természetes,hogy az anyukájánál nyugszik meg legjobban.De ha nem akarod,hogy anyás legyen,ne vedd át az apukájától,inkább hagyd egy kicsit sírni.És lehetőleg ne lásson téged.Ha átveszed,akkor lassan nem marad meg senki másnál.
2009. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ezzel mi is így voltunk, aztán azt csináltuk hogy egyre többet adtam oda másnak /apa, nagyszülők, nagynénik, nagybácsik/ és így megszokta. Ha apával volt a lányom és én mondjuk főztem akkor úgy vitte apa hogy ne lássanak és próbálta lefoglalni.
2009. júl. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
te vagy számára a legfontosabb. ne feledd 9 hónapig te voltál ,,körülötte" non-stop. szüksége van rád. egy kis idő és másra is nyitni fog
2009. júl. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!