Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdi a baba hason...

Mikor kezdi a baba hason fekve kinyomni magát?

Figyelt kérdés
A lányom 2 hónapos de még nem csinálja és még a kezeit se nagyon találta meg.Ez normális?
2009. júl. 11. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
2 hos kortol,az enyém 3 hónaposan csinálta.
2009. júl. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, normalis. Meg boven idoben vagytok. Az enyem sokaig meg hason sem szerette. Visitott. Az en lanyom fix 4 honaposan kezdett konyokolni hason. 7 honaposan ult stabilan, de egyedul nem tudott felulni meg egy ideig.
2009. júl. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3,5 hónapos, idáig mindig ordított, ha leraktam hasra, a fejét sem emelte fel. 2 hete megpróbáltam újra hasra tenni, és felemelte a buksiját:) Mostmár tudja tartani, igaz kb.10 másodperc után megint elkezd sírni, de mostmár mindennap próbálom egy kis ideig letenni, tegnap már könyökölt is, és emeli a mellkasát. Ne aggódj, nincs a babád elkésve semmiről!
2009. júl. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a fiam 3 hónapos korában már ügyesen csinálta. Viszont ne aggódj, az unokatesóm fia 4 hónaposan még a fejét is alig emelte meg hason, most aztán 6 hónaposan már kúszott, és hintázott négykézláb. ti még nagyon időben vagytok!
2009. júl. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fiam lassan 4 hónapos és mostanában kezdte,addig csak erőlködött és nyöszörgött.
2009. júl. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Inkább 4 hósan csinálják szerintem is. Az enyém is utált hason lenni addig. Aztán nagy meglepetésemre (nem gondoltam volna) pár nappal a 4 hós szülinapja :) előtt megfordult. Azóta elvan kb.5 percig hason és könyököl. Utána nyöszörög, hogy fordítsam vissza pedig már párszor megmutatta, hogy megy az visszafelé is de biztos elfárad addigra.

Ne izgulj, majd fogja csinálni! Én is azt hittem, hogy az enyém tuti nem fogja és tessék.

A kezeit is ráér még megtalálni 3 hóig.

2009. júl. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!