Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lehet ez? Mit tehetnék?...

Miért lehet ez? Mit tehetnék? Fülgyulladás lehet?

Figyelt kérdés
1 hete volt náthás a kislányom,meg tépkedte a fülét,de láza nem volt!Elmentünk fülészetre ahol mondták h hurutos a füle a náthától de még nincs begyulladva!Kaptunk orrcseppet meg 2 féle gyógyszert!3 napja tünetmentes és teganp meg megkapta a prevenar oltást!Nem volt láza most csak amit mértem 37,0 ill 37,2 volt!DE amint közelítek a füle felé-még csak hozzá sem érek cs megsimizem a környékén az arcát rögtön hunyorog meg elhúzza,de már akkor is ha csak közelítek felé,v simizem az arcát!Fülgyulladás lehet?A kedve amúgy nagyon jó.....mit tegyek!Én nagyon félek ettől a füles dolgoktól mert Én nagyon sokszor voltam vele beteg!
2009. júl. 11. 13:21
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyit h10 hónapos!
2009. júl. 11. 13:22
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, h hülyeség, de én azt hallottam, h hogyha megnyomod a fülcimpája mögött a fülét és elkezd sírni, elhúzza a fejét, akkor fáj neki. Sztem nézesd meg megint, mert nekem is gondok vannak a fülemmel és a városi kórházban félrekezeltek, mert azt mondták, hogy nincs begyulladva, hanem nagyon fülzsíros. Vákumozták, kaparták, vízzel mosták, és már bőgtem, annyira fájt. Elmentem a megyei kórházba és ott derült ki, h az egész hallójárat beszűkült és nagyon csúnya gyulladás van rajta. 1 hónapig kezeltek, de azóta se hallok rendesen.

Bocs nem ijesztgetni akarlak, csak lehet, h az a doki béna és nem veszi észre a gyulladást. Inkább vidd el máshova is.

2009. júl. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!