Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós babának adhatok banánt?

6 hós babának adhatok banánt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a nagykönyv szerint 7 hótól lehet adni. Adta már valaki előbb? Lett belőle baja a babájának (hascsikarás, szorulás, stb.)?
2009. júl. 11. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szorulása lett. De ha almával vagy barackksl adtam, teljesen jó volt.
2009. júl. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
5,5 hónaposak vagyunk - én adtam, nem lett semmi baja, szereti. Én almával vagy meggyel keverem, igy nem fogja meg a hasát. Nekem a második gyerekem, bátrabb voltam - ezt most neked kell eldontened hogy adod vagy sem. Egy picivel próbálhatod, ha nincs semmi gond adhatsz többet - hidd el semmi nagy probléma nem lesz belőle.
2009. júl. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor holnap délelőtt megpróbálom! :)
2009. júl. 11. 09:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi mindenkitől de az alma hasfogó. Amik fogják a székletet:alma,banán,körte,répa

Ami lazítja:őszibarack,paradicsom,szilva

Én sajnos 4hós kora óta adok neki gyümölcsöt is,és minden hasfogót,lazítóval keverek,kb azonos mennyiségben,így nincs baj. Különben a babagondozási kiskönyvben is leírják ezeket.Nemrég volt a könyv a kezemben.

2009. júl. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
második vagyok: tudom, hogy a könyv ezt irja, de az almától mindig van székletünk, még banánnal is. Azelőtt nem volta csak hetente 1, amióta meg almát eszünk minden nap.
2009. júl. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!