Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Összevissza vérzek. Normális...

Összevissza vérzek. Normális ez, vagy forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
8 hós a kislányom, szoptatom a mai napig is. Hat hétre a szülésre és arra 18 napra jött megelőször, aztán most nincs két hete. Volt 3 napig nagyon kevés, aztán pár nap kihagyásra egy hétig megvolt, az már erősebb, most három nap szünet után megint megjött. Szoptatás alatt ez természetes? Volt valakinek ilyen összevissza? Vagy menjek dokihoz?
2009. júl. 11. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy orvost
2009. júl. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálam ugyanez a szitu, csak én hat hónapja szültem és kb. azóta is orvostól orvosig jártam! Én is szoptatok. A múlt héten került pont a dolog végére! Csináltak ultrahangot, hormonvizsgálatot meg minden nyavaját és az utolsó doki közölte, hogy ne essek kétségbe, ez nem rendkívüli eset, hogy a szoptatós anyukák össze vissza vérezgetnek! (Én hetente véreztem 2-3 napot)Azt mondta hogy ilyenkor az van, hogy próbál megérni egy tüsző, de mivel a hormonok még nem álltak be rendesen, nem tud kilökődni és minden ilyen próbálkozás kisebb vérzéssel járhat!
2009. júl. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is normálisnak tekinthető, de jobb, ha megnézi egy orvos.
2009. júl. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mindenképp dokit keress fell!
2009. júl. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is összevissza vérezgetek,az én babám még csak 4 hónapos lesz és én is szoptatok.De nem gondoltam még,hogy ezzel orvoshoz kellene fordulni.A dokim azt mondta a 6 hetes kontrollon,hogy lehet,hogy egyáltalán nem fogok vérezni a szoptatás alatt,de az is lehet hogy rendesen fogok menstruálni,ez nagyon változó.Szerintem nincs gond de majd holnap rákérdezek a védőnőmtől,ő nagyon hasznos tanácsokat szokott adni és nagyon odafigyel ránk:o) Ha hazajöttünk megírom mi a helyzet:)

Üdv.

2009. júl. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond nincs,

addig ne parázz, amíg szoptatsz, a szervezeted tusja mi a teendő.

2009. júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem is nyugi!

nekem is azt mondta a doki, hogy ne ijedjek meg ha ossze vissza fogok menstrualni, de nekem a negyedik honapban mar megjott. azota is 29 napos a ciklusom pedig szoptatok s minden.

2009. júl. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet, és a doki szerint amíg szoptatok ez maradhat is:(
2009. júl. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16:59-es vagyok,megkérdeztem a védőnőt,ne aggódj,minden oké!:D
2009. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszike! Nagyon aranyosak vagytok!
2009. júl. 16. 07:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!