Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kisfiam rettentően...

9 hónapos kisfiam rettentően erőszakos. Más is tapasztalt ilyent?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg???
2009. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
könnyen lehet. az én fiam is ebben a korban kezdett harapni, csípni. mászott utánam és tépte a nadrágomat, hogy álljunk fel és járjunk. ha nem így volt, akkor őrült hisztibe kezdett. evésnél feszítette magát hátra, ha nem tetszett neki a rendszer. szóval kitartás!! sokáig fog tartani nála ez az időszak sajnos:-( tudatára ébredt a gyerkőc:-)
2009. júl. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Példák:

Ha valamit felkelti az érdeklődését, mindenáron meg akarja kaparintani. Ha a szekrény tetejére teszem előle, akkor ott áll, sikít és remeg.

Bármelyik játékát megfogom, azonnal ott terem és kiveszi a kezemből.

Ha valami már nem kell neki, akkor azt egész egyszerűen vagy a földhöz vágja, vagy odébb dobja.

2009. júl. 10. 22:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok...ez sajnos egy darabig így lesz.arra figyelj,hogy ne engedj neki,mert ha egyfolytában vissza adod akkor rájön,hogy ezzel manipulálhat és nem hogy sírni fog,az utcán is lefekszik a földre vagy a boltban-gondolom ezt nem akarod.

Én láttam már több gyereket is így és sajnos olyan szülőt is aki egyfolytában adta alá a lovat..jaj ne csináld jaj mit adjak ,stb,persze,hogy a gyerek jobban csinálta,mert így érvényesítheti az akaratát.egyzserűen ne vegyél tudomást a hisztiről.az hogy dobálja a játékatit.sajno ez hosszú folyamat lesz én leülök elé,kezembe veszek valamit és el kezdem mondani,hogy leteszem,felveszem és közben csinálom.Néha a kezébe adom és fogom a kezét és együtt csináljuk-persze ellenkezik..kb 2hete csinálom nála és egész jól haladunk.Már megérti azt,hogy tessék finoman ,szépen letenni a földre.Vagy tedd le szépen...igaz még mindig látszik,hogy sokszor dacból földhöz vág valamit-akkor elveszem,következik a hiszti és elmondom miért csináltam.nagyon értelmesek hidd el meg fogja érteni..nálunk a homokozós dömpert csapta földhöz mindig és elvettem mondtam el fog törni a kereke,min fog gurulni akkor....jó párszor elmagyaráztam erre tegnap megszólalt,hogy kereke...azt hittem megzabálom:D

már sokkal finomabban csinálja.sajnos lesznek áldozatok a játékokban is de tényleg ne engedj neki vagy legalább is ésszel,mert elkapatódik és vissza fog élni vele és ha erősebb lesz az ablakhoz fog vágni,rúgni stb valamit...

1éves baba mamája..mi is várjuk már az a korszakot,hogy kinője ezt :D

2009. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!