Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtatok hasszorítót...

Használtatok hasszorítót szülés után?

Figyelt kérdés

engem 7 hónapja császároztak, és eléggé kigömbölyödik a hasam alul, szerintetek érdemes lenne most elkezdeni használni?

elejétől kellett volna, de nem is nagyon hallottam ilyenről

de most beruháznék, ha szerintetek használna még valamit...


2009. júl. 10. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Én használtam, de azt szülés után kell szinte közvetlenül, császárosoknál 5-6 nap múlva. Szerintem mostmár más módszerrel kéne lefogyasztani a pocit. Egyébként nekem is maradt poci, és küzdök vele én is. :(
2009. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem már késő.

Én is így vagyok vele...pedig még csak 8 hete szültem.Megbántam hogy nem vettem, engem a védőnő beszélt le, hogy nem jó az semmire.

2009. júl. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

húú, de féltem, hogy ilyesmit írtok!

pedig terhesen gondoltam rá, aztán valahogy elmaradt...

most meg mindenki azt mondja, hogy 1 éven belül még simán lemehet a hasam... de már hónapok óta nem változott az alakom, és a súlyom sem!

úgy érzem magam, mint amikor 4 hónapos kismama voltam :(

köszönöm

2009. júl. 10. 21:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Bár én császáros voltam, de kb. 5 nap után (már itthon)kb 25-30 cm-esre hajtogatott lepedőt tekertünk elég szorosan a hasamra. Segített a visszahúzódásban is. Bár amúgy is minden komplikációmentes volt, de ez inkább segített! Bátran ajánlom, annó édesanyámnak is ezzel a módszerrel hozták helyre a pociját!
2009. júl. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első vagyok ismét. Én is 7 hónapja szültem (hüvelyi szülés volt), de én is pont úgy érzem magam mint 4 hónaposan, súlyban is.. :(( Próbálok tornázni, de eddig kevés sikerrel..
2009. júl. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

milyen jó ötlet ez a lepedős dolog!


háát, és tornához nagyon lusta vagyok :(

köszönöm mindenkinek, nyugodalmas jó éjszakát!

2009. júl. 10. 22:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztosan jó ötlet a lepedő is,de nem hiszem,hogy kényelmes viselet mert nem enged.A gumis hasszorító viszont kényelmes legalábbis nekem az.Csak azt nem tudom megmondani,hogy hatásos-e,mert nem régóta viselem.Nekem nem csak alul csúnya nagy a hasam,de gyomortájban is.Volt 1 sima szülésem meg 2 császárom.
2009. júl. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia!


1éves császároztak ,a dokim lebeszélt a hasszorítóról,bánom mint a kutya.Lóg a hasam mint egy malacnak és olyan vagyok mint egy 5hónapos terhes..és nem megy lejjebb,pedig alig eszek már és nem is rágcsizok-igaz csak annyit mozgok amennyit a gyerek után szaladgálok-mert már szaladgál...sztem nem ér már semmit ilyenkor,marad a plasztika-én még szülök egyet és ha belegebedek is megcsináltatom,mert én így nem fogok élni.nem beszélve arról,hogy körbe,sűrűn a köldököm felettik csíkos vagyok,borzalmasan nézek ki,pedig tök szép hasam volt és hiába kentem-lelki beteg lettem miatta..:(

2009. júl. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!