Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Felébresszem?

Mit csináljak? Felébresszem?

Figyelt kérdés
Fél 5-kor evett (szopizik), fél 6 óta alszik. Attól tartok, ha nem ébresztem fel, elmarad a fürdés, és valamikor éjjel fog felébredni, hogy éhes. De ha felébresztem és megfürdetem, megetetem, vissza fog tudni aludni? 6 hetes baba
2009. júl. 10. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha kis súlyú a baba, és nehezen gyarapszik, akkor ébreszd fel.

Ha nem, akkor nem kell felkelteni. Ha egyszer elcsúszik a fürdetés későbbre az nem baj, sőt az sem lenne igazából baj ha nem fürödne egy este. De a melegvíz és a tele pocak el fogja őt nyomni, és fog aludni hidd el.

2009. júl. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kis késéssel, de megfürdetném azért, ilyenkor mi még volt, hogy 1-2 órákat is csúsztunk, de utána mindig szépen evett, aludt :) Ha most hagyod, éjjel úgyis felébred megint szerintem.
2009. júl. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, milyen a napirendetek, mikor szokott aludni, fürdeni. Én felébreszteném (persze, ha az enyémről lenne szó), sőt már előbb ébresztettem volna. Mert nálunk rögtön tuti nem aludt volna vissza, tehát még kis nézelődés, majd fürdés, kajci és alvás.
2009. júl. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem ébreszteném fel, amikor magától felébred kaja peluscsere és visza az ágy.

Egy napot kibír fürdés nélkül.

2009. júl. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így van, nem baj ha ma nem fürcsizik, had aludjon.
2009. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Megpróbáltam felébreszteni, kivettem, rátettem cicire, de semmi, úgy alszik, mint a bunda! Várok még egy órát és ha nem ébred magától, hagyom, majdcsak felkel.

Egyébként szépen gyarapszik, már 1,5 kg-ot hízott születése óta.

Napirend: Fürdés 7 után szokott lenni, utána vacsi és max. 9 körül szokott elaludni.

2009. júl. 10. 20:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd őt aludni. Nekünk is volt egyszer, hogy 5kor elaludt, és legközelebb csak éjfélkor kelt fel, akkor egy gyors kajcsi, és 20 perc múlva már aludt is.
2009. júl. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!