Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós a babám. Vannak cumik...

8 hós a babám. Vannak cumik amik 0-6 hós korig, és van ez felett is. Valaki cserélte már ilyen szempontból? Fogunk még nincs alváshoz használjuk csak.

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
igen mindenképp cseréld le, hisz nem hiába lett kialakítva a korok szerinti számozás. ortopédiai szempontból változik a babák szája, ezért van a számozás. cseréld le mindenképp!
2009. júl. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok az előttem lévő dolgába szólni, de én nem cseréltem le a lányomnál. 2 éves koráig mindig csak a 0-6 hósat vettem neki és semmi baja nem lett tőle. Szerette, a fogai is szépek, épek. Most 5 éves.
2009. júl. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Lehet, hogy igazad van kedves második válaszadó, de akkor kérdezem én miért más a formája és miért gyártanak különböző korra illő cumikat? Én lecserélném mindenképpen. Persze lehet tényleg túl van lihegve igazad van! De azért cseréld le :)
2009. júl. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 3 hós kora óta a 6 hótol való cumit használjuk.A 0-6 hósat akkor már csak rágta,kicsi volt neki.Babája válogatja.
2009. júl. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
második válaszoló vagyok. Igen szerintem is gyerektől függ. Én úgy voltam vele, hogy ha ezt már megszokta nem váltok, szívesen használta azt ami volt. Szerintem vegyél neki egy nagyobbat, próbáld ki hogy kéri-e ha kéri akkor maradj annál ha nem akkor visszatértek a régire és ennyi. Legfeljebb egy cumi árát veszítettél vele
2009. júl. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az en lanyom 0-6 hoig kapta az egyes Nuk cumit ahogy betoltotte a 6 es fel honapot akartunk valtani a 2-es cumira de egyszeruen kikopte mert olyan orias.hat azota is csak az 1 -est fogadja el.pedig mar ki kene cserelni vegre de nem hadja. 9hos kislany anyuja.
2009. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Avent-es cumit adok a kisfiamnak,6 hónapos korától a 6-18 hónapig valót adom neki.

ő most 8 hónapos

2009. júl. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!