Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám babám alvási...

Hogyan tudnám babám alvási idejét kitolni?

Figyelt kérdés
5,5 hónapos, naponta alszik 2X1,5 órát és 2X20 percet, az utolsót este 7-8 között és igy az esti lefekvés mindig 11 - fél 12. Van esti rituálé - fürdés, mese, szopi - utána mege kezdődik a nyügi - nem alszik. Hogyan tudnám ezt a második 20 perces alvást eltolni?
2009. júl. 10. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:

nem tudom hogy vagy vele,de én inkább a lefekvést hoznám előbbre.

mondjuk nekem pont az ellenkezője a bajom,hogy de és du is csak max 2órát alszik,így délután fél 4től már nem szunyózik.Így van hogy már 6kor fürdetni kell,mert egyszerűen nem bírja tovább fent,de csak úgy letenni aludni nem tudom.Amúgy ilyen 7körül fürdik és 3/4 8körül már alszik is.

2009. júl. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem picit soknak tűnik, amit egy nap alszik. Persze hozzánk képest mindenki sokat alszik! 5 hónapos, a maximum a déletőtt 30perc, ebéd után pedig 1 óra alvás, de akkor már ujjongok, hogy mekkorát pihent. Azt nem írtad, h a többi alvás mikor van! De én is inkább az esti fekvéssel, és a délutáni alvással variálnék!
2009. júl. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 7-8 közötti alvást hagyd el. Próbáljátok valamivel lefoglalni, aztán jöhet a fürdetés, vacsi, mese és alvás. De már 7-kor meg is fürcsizhet, nem? és akkor nem is kell nagyon tologatni.
2009. júl. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az esti 20 percet próbáld elhagyni. Mondjuk 7-kor fürdesd,vacsi (vagy fordítva,ahogy szoktad) utána alvás.Hátha bejön :)
2009. júl. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!