Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy nem kell...

Lehetséges, hogy nem kell neki a tápszer?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva 4 hónapos a kislányom és eddig kapott almapépet és barackot megette ,de 3 napja nem eszi a tápszert ,ha arra kerül a sor üvült, igazából csak éjjel tudom megetetni félálomba megeszi, de napközben örülök, ha 50-80ml.- megeszik az eddig 120ml és 150ml helyett, de azt se mindig ,mert elkezd üvölteni.Esetleg valaki tudna segíteni?Mit lehet ilyenkor tenni?Ajánlották kecsketejet, de én tartok tőle.
2009. júl. 10. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehogy kecsketejet adj neki, az a legrosszabb, nem szabad. Neki még nagy szüksége van a tápszerre. Valószínűleg nem ízlik neki amit adsz, próbálj másikat./bár jó lenne tudni mióta eszi ezt/ Vagy próbáld úgy hogy almát reszelsz a tápszerbe és pohárból itatod meg vele, vagy kanállal adod. Valami megoldást találni kell. Később pedig a tejpépeket is adhatod. Azokból van ízesített.
2009. júl. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a gyümölcsöket,főzelékféléket.Kecsketejet ne,mert az erősebb,mint a tehéntej.Négyhónaposan már elkezdheted a hozzátáplálást.Nem feltétlen kell a tápszert erőltetni.Ez csak mostanában trendi.Én sem adtam nekik már ilyen korban tápszert.Csak szopi és gyümölcs,zöldség.
2009. júl. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!

mi ugyan ebbe a cipőben járunk. 4 hósak leszünk kedden,és nem kell neki a tápszer. gyümit eszi,de a főzelék sem kell neki. tápszert váltottunk,azt úgy ahogy eszi,meg kaptunk tejpépet,az ízlik neki. kérdezz rá a dokidra,hátha felírja!!!

2009. júl. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!a tejpépet hogyan adod a babádnak és hányszor?
2009. júl. 10. 20:56
 5/5 anonim ***** válasza:
hát délután,uzsira. le van írva a dobozra,hogy 150 vízhez 5-6 kanállal kell adni. de én csak féladagot csináltam neki,és mondta a doki,hogy keverjek hozzá gyümölcsöt. én üveges sütőtököt adtam hozz,és megette. és egy picit sűrűbbre csináltam,hogy laktatósabb legyen,meg hogy tudja enni kanállal. kérdezz rá nyugodtan. az a neve,hogy sinlac. nekem nagyon bejött.
2009. júl. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!