Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is igy van ezzel? 7 hetes...

Más is igy van ezzel? 7 hetes a kisfiam és kicsit félek vele egyedül maradni! Attól félek, hogyha elkezd sirni nemtudom megvigasztalni meg nehogy valami baja legyen! Sajnos eléggé bukós baba és lehet hogy ezért félek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is így voltam az elején, és elmúlott ez az érzés, ahogy időben haladtunk előre. Nekem olyan érzésem volt, mintha nem tudnék mit kezdeni vele. Szerintem neked is elmúlik majd, ahogy egyre jobban össze szoktok.

Boldog babázást:)

2009. júl. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7 hetesen már nem volt ilyen érzésem. Mióta vagy vele egyedül? Nekem sajnos csak 1 hét segítségem volt, de igen, rettegtem attól, hogy mi lesz, ha egyedül maradok vele. 2 hét után elmúlt.
2009. júl. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is igy érzek,hogy nemtudok vele mit kezdeni! Nagyon imádom meg minden ne értsetek félre de félek akkor is:(! Igazábol még nem voltam vele egyedül mert mindig volt segitségem! De mostmár nem igazán tudnak jönni az anyukámék meg az anyos sem!
2009. júl. 10. 16:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Szerintem egy kicsit nyugtatgasd magad, hiszen egy ilyen pici még a nap nagy részét átalussza, ha fent van gondolom dajkálod a popóját. Apuka van? Ha igen, akkor alig várod hogy hazaérjen, és ha hazaért együtt csináljatok mindent a picivel. Egy kis idő és megnyugszol :)
2009. júl. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ aranyos vagy:)! Igen van apuka és ő is nagyon sokat foglalkozik vele! Én inkább az éjszakátol félek mikor az apja dolgozik! De majd belejövök:D!
2009. júl. 10. 17:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Néha még most is előfordul ue az érzés és főleg éjszaka!

11hó

2009. júl. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most hogy ezt irod, eszembejut ez a rossz érzés....hamar elmulik, főleg, mikor már több ideje kényszerülsz vele egyedül lenni. Majd ő mindenre megtanit, ügyesek lesztek igy együtt:)
2009. júl. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!