Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A habtapit betehetem mosógépbe?

A habtapit betehetem mosógépbe?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 13:10
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
65%
Én csak azért tettem bele a mosógépbe,mert büdös,kínai festékszaga volt a kibontott habtapinak.Gondolom,a büdös játékot te sem adod oda a gyereknek...
2009. júl. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
26%
Ti tudjátok....
2009. júl. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
72%
A 16:31 töl kérdezném hogy miért mondja arra az anyára hogy lusta amelyik több időt szeretne tölteni a babájával. Szerintem praktikus dolgot talált ki legközelebb én is a mosogépbe fogom kimosni a tapikat. Szerintem te marhára unatkozol hogy 16 éves fiu létedre a babás oldalakat látogatot. Ennyit rolad!!!
2009. júl. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Hát most elcsodálkoztam, hogy egy ilyen egyszerű kérdés is vonzza a rosszindulatot. Nem is gondoltam volna, hogy az is szemet szúr valakinek, hogy kimosom a babám szőnyegét :S Azta. Egyébként ha lenne időm, én is szivesen elsikálgatnám darabonként, de sajnos akkor vagy főzve nem lenne, vagy koszban élnénk. Lehet akkor nem kéne takarítanom? Elvégre a kosz az egészséges, nem? :S
2009. júl. 10. 19:40
 25/31 anonim ***** válasza:
11%
Csak nem akkor kellene sikamikálni amikor éppen főznöd kell.Szerintem nem minden nap főzöl ugye?Amúgy a kosz az nem egészséges az tény,de akkor is mosógépbe mosni a baba játékát ez nevetséges és kész.......Majmok!
2009. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
61%

na erre az utolsóra varrjatok gombot!!!:)

kedves kérdező... látod mi lett ebből az oldalból... szóval még jobban gondoljuk meg, h mit merünk itt megkérdezni... sajnálom, h ennyire nevetséges lett ez a fórum.

2009. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
74%
Ez rettenetes...ekkora majmokat,akik lepontozzák a kérdésre érkezett hasznos válaszokat...aki kötekedik,az inkább ne is válaszoljon semmire.Az egyik válaszolónak igaza van teljesen:akinek semmi segítsége nincs,az mindent praktikusan old meg,hogy szervezett legyen a napja,és a gyerek ne ordítson egész nap a járókába,amíg szalad a ház...ha lenne segítségem,én is sikálnék.
2009. júl. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
51%

Mi az a habtapi?

Olyan puha akármi, aminek ki lehet a formát szedni a közepéből?

Azt a 16 lányom az egyik ismerősnék kapásból szétrágta..

Hány éves kortól lehet játszani vele?

2009. júl. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Ez tényleg mókás kis fórumra sikeredett! :)

Csak a teljesség kedvéért: "Lenne időtök habtapit mosogatni egyenként, ha nem a neten lógnátok" :))

2010. júl. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
:D
2010. júl. 27. 20:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!