Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Picit vérzik a babám orra,...

Picit vérzik a babám orra, lehet a sok porszívótól?

Figyelt kérdés
Náthás a babám és nagyon sokat kell szívni az orrát.Pici vér folt is jött ma a váladékkal együtt.Ha nem szívtam volna le soha nem tudtam volna hogy vérzett annyira pici volt.Lehet a sok porszívó miatt?
2008. máj. 2. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én pont emiatt hétfőn felhívtam a fül-orr-gégészetet, és azt mondta ott a dokinéni, hogy enyhe véres váladék a nátha elmúlását jelzi, ha jobban vérzik, akkor elpattant egy hajszálér, de nem a porrszizás miatt, hanem a náthnátó. És azt mondta még, hogy inkább vérezzen kicsit az orra, mint hogy ne szívjam, és ráhúzódjon arcüregre, fülre.

Remélem tudtam segíteni. Jobbulást :o)

2008. máj. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.Igen lehet, hogy megsértettél egy vékonyka eret az orrába, vagy jobban megszívtad.Ne aggódj nem árt neki , de próbáld kevesebbszer szívni, és használj utána sterimart hogy ne száradjon ki az orrnyálkahártája, mert az fájhat egy idő után neki.
2008. máj. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2008. máj. 2. 21:55
 4/4 anonim ***** válasza:
A porszívód teljesítménye ugye nem lépi át azt ami az orrszívó dobozán van? Csak azért mert a mai porszívók nagy része erősebb és csak úgy használható, ha a porszívó csövén megnyitod azt az ablakot, amin a szíváserősség egy része elmegy.
2008. máj. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!