Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baja? Volt a...

Mi lehet a baja? Volt a babátoknak hasonló?

Figyelt kérdés

Kislányom 2 napja lázas, tegnap reggel hányt is. Nyűgös, semmi nem jó neki, csak akkor van csendben ha alszik. Amúgy nagyon jó baba, soha semmi gond nincs vele.

2 alsó fogunk már kint van, szinte észre sem vettük hogy kijöttek, olyan jól viselte.


Tegnap levittem a dokihoz, azt mondta ez a fogzás miatt van. De ma éjjel a láza szinte alig akart lemenni 39 fok, hajnalban pedig úgy üvöltött szegénykém, mintha nagyon nagy fájdalmai lennének! Viszont nem látom jelét hogy jönne fölül a fogácskája.

A fogzás tényleg fájhat ennyire és okozhat ilyen "mellékhatásokat"? Nagyon aggódom, hogy ez nem a foga. :(


2009. júl. 10. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy 38,5 fölé nem megy a fogzástól.

Én elvinném egy másik dokihoz is, ha ennyire aggaszt.

2009. júl. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem vidd vissza az orvoshoz és vigyél vizeletet ,hogy nézze meg mert nálunk is ilyen probléma volt és kiderült hogy vesemedence gyulladása van. Nem árt ha egy vérvételt is csináltatsz mert a vérkép sok mindent elárul. Remélem hogy nálatok nem ez lesz a baj de fő az óvatosság.Amúgy az én kislányom 10 hónapos.
2009. júl. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogyan vigyek vizeletet? 7 hós a baba.
2009. júl. 10. 12:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet kapni a patikában csecsemő vizeletgyüjtő zsacskót+ vizeletgyüjtő edényt amibe beleöntöd. Lényeg hogy minden steril legyen még a nemi szerve is mert mutathat fals eredményt. Lehet kapni hyperol fertőtlenítőt is azzal kell körbetörölgetni a bőrt. Kérdezd meg hova kell leadni a vizeletet és 4 órán belül be kell jutni vele!

Lehet tényleg húgyúti mert nálunk is így kezdődött!!!

2009. júl. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A fogzástól hőemelkedés lehet, de ilyen magas, többnapon át tartó láz, NEM!

Megvizsgálta a doki a fülét, torkát, rendesen???


A vizeletgyűjtés jó ötlet, kislányoknál picit nehéz, lesz:)


Drukkolok, hogy kiderüljön mi a baj, majd írd meg, remélem semmi komoly.


Jobbulást!


15 hós anyuka

19 hetes km

2009. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Viszavittem ma a dokihoz (megjegyzem nem a saját dokim, mert ő szabin van), tegnap még a fogzásra fogta, ma már vírusra. ÉS még neki állt feljebb hogy visszamentem. Remélem hamar meggyógyulunk! Köszi Nektek!
2009. júl. 10. 18:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!