Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen adtatok a...

Mennyi idősen adtatok a babátoknak csokit, túró rudit, joghurtot és hasonló nyalánkságokat?

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
csokit másfél évesen, túró rudit is, joghurtot 7 hónaposan (azt én nem nyalánkságnak tartom :)). Krémtúrót én csináltam neki szintén 7 hónaposan, natúr joghurtból és túróból, cukor nélkül. Boltit kb másfél évesen szintén.
2009. okt. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Egyetértek az elsővel. Nálunk is így történt a sorrend. Annyi különbséggel, hogy túró Rudit csoki nélkül 10 hónaposan kapott. És rendes csokit eddig életében 2X evett, ez 1-1 kocka Kinder szelet volt. Most 2,5 éves.

A krémtúrót meg nem szereti, se a saját gyártmányt, se a boltit. Nagy ritkán, kb havonta 1x Kinder tejszeletet, vagy hasonlót kap. Nálunk jelenleg a Túró Rudiban és a vaníliás Danettban merül ki az édesség fogalma.

Joghurtok közül a gyümölcsdarabosat nem szereti, ezért vagy natúrt, vagy Édesfehér Activiát, vagy Citromos Activiát eszik- mert ebben nincsenek darabok.

2009. okt. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

csoki: 1 éves szülinapi tortája csokis volt , akkor evett, illetve ha valakinek szülinapja volt, akkor belekóstolt :) Nagyon imádja, de totál felpörög tőle :O

túró rudi: még nem evett, egyrészt a csoki miatt (lásd fennt) , másrészt gyümölccsel keverve elég sok túrót eszik

yoghurt: sajnos allergiás rá, fosik tőle és tiszta folt lesz, így ez nem pálya sajnos, pedig szívesen adnék gyümölccsel, túróval. 10 hónaposan próbáltam egyébként először.

Nyalánkság nálunk tul.képpen kb hetente 2x egy kinder tejszelet és heti szinten kb 1 zacskó ropi , kéthetente egy kakaóscsiga reggelire, ezeket kb 13 hónapos kora óta eszi (+ azok a dolgok, amiket a nagymamák adnak neki néha szerintem, de nem merik elmondani :))) )

2009. okt. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igaza van az első válaszolónak, kicsit furcsán fogalmaztam meg a kérdésemet, a joghurtot én sem nyalánkságnak tartom:)
2009. okt. 19. 14:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!