Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól kell...

Hány hónapos kortól kell szilikont cserélni a cumisüvegen? Mármint nagyobb lyukúra gondolok!

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
nézd meg, h amit használtok, annak a 2es mérete hány hótól javasolt. sokszor márkafüggő ez.
2009. júl. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez attól is függ, mit adsz belőle neki. igazából mikor azt látod rajta, hogy már türelmetlen, mert nem akar jönni belőle,m ikor enne már gyorsabban, vagy pl megizzad evés közben, akkor cseréld nagyobbra. ne ijedj meg, hogy először kiköpködi majd amit kap a nagyobból, néhány alkalom után megszokja a tempóját. én anyatejet adtam cumisüvegből az elejétől fogva, majdnem 5 hós volt, mikor észrevettem, hgoy nagyon izzad evés közben, és olyan keveseket evett.akkor váltottam 2-es lyukúra, és ugyanannyi idő alatt majdnem a kétszeres adagot bevágta. aztán 6 hós korában váltottam a 3-asra.

most már 10 hós, aventes variábilist használok a tápszerhez, a gyümilét, vizet meg sima 4-es lyukúból issza.

2009. júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi 5 hósak vagyunk csak teát iszik üvegből és még az 1-es van neki rajta. Néha még így is fuldokol. Aventes.
2009. júl. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!