Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miből tudom tápszerrel megitat...

Miből tudom tápszerrel megitatni a babámat cumisüvegen kívül?

Figyelt kérdés

Most 9 hónapos és még nem kapott cumisüveget, viszont már kevés a tejem és úgy érzem szükség lenne pótlásra.

Esetleg csőrös itatópohárból?


2010. nov. 29. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod csőrös pohárból, de ha van türelmed, akkor rendes pohárból is.
2010. nov. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, csőrösből nyugodtan. Pohár is jó, de nagyon lassú, és nálunk általában a fele a gyerek nyakában landol. Persze lehet, csak én vagyok a béna...:)
2010. nov. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A csőrös pohárnak nem tömíti el a szelepét?
2010. nov. 29. 09:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbálhatod csőrös pohárból, vagy rendes pohárból.
2010. nov. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem írod, hogy cumisüvegből miért nem akarod. Az is mehet, ilyenkor már nem okoz cumizavart.
2010. nov. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csőrös pohárból vagy rendes pohárból.Nem tömíti el a szelepet.Ha eddig nem ivott cumisüvegből akkor most már ne is adj belőle.
2010. nov. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Csörös pohárból add neki nyugodtan,nem tömiti el a tápszer,nekem is abból itta a babaám,monst már tejitalt kap,de azt is abból issza.

Nekünk ilyen van:

[link]

2010. nov. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Akkor megpróbáljuk csőrösből. Igen, a cumit már nem szeretném 9 hónaposan elkezdeni nála, próbálunk inkább a pohár felé haladni :)
2010. nov. 29. 11:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!