Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukák, szükség...

Tapasztalt anyukák, szükség van cumisüveg és ételmelegítőre?

Figyelt kérdés
Ki az aki vett és miért?
2009. júl. 9. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem simán megoldható az élet nelküle. persze nem mondom, h felesleges, inkább kényelmi dolog szerintem.
2009. júl. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia,én kaptam de kb 2x használtam,nekem nem jött be
2009. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

én nem vettem, szerintem felesleges.

egy termoszom van a cumisüveghez de soha nem használtuk.

kisfiam nem fogadja el a cumisüveget. négy hónapos koráig csak szopizott, most meg már eszik mindent amit ehet.

most hat hónapos.

2009. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk anyukám vett egyet mert akciós volt. Hát eleinte jól jött, de simán lehet élni nélküle is. Amúgy azt vettem észre, hogy az (Aventos) melegítő inkább csak melegen TARTJA a teát pl., de felmelegíteni szerintem napokig is eltartana neki. Amikor egyszer rossz volt a mikró, akkor beletettem a cumisüveget a kakaóval, és fél óra múlva is épp hogy langyos volt, de inkább hideg. Ennyi idő alatt a tűzhelyen már hatszor megmelegítettem volna.
2009. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

én vettem ilyen melegentartó akármit, de nem sokat használtam. hamar rájöttem, hogy itthon használva, nem a legjobb. ha túl melegen tettem bele, akkor nem biztos, hogy ehetőre hűlt benne a tápszer addigra, mire a fiam ébredt éjszaka, ha meg iható hőfokon tettem bele az üveget, akkor nem tartotta meg, hanem tovább hűlt benne. lehet én vettem vacakot, nem tudom.

én mindig csak éjszaka használtam, mert anyatejet kapott a fiam, de fejtem neki sajnos, így üvegből itta. így én keltem éjszaka, fejtem, és visszafeküdtem. betettem a tejet a melegentartóba, mikor a fiam ébredt, csak odaadtam neki. /persze max 2-3 órát volt a tej benne/.

így utólag azt mondom, hogy nem érdemes megvenni, ha van mikró elérhető közelségben. gyors, egyszerű. hűtőben tárolhatod a kaját, amikor kell, bedobod melegíteni, 20 mp alatt kész van.

2009. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Felesleges szerintem.

Van még egy rakás dolog, amit nem vennék meg, ha újra lehetne kezdeni. Bár ezt kivételesen nem vettem. Kölcsönbe volt nálam egy, de kétszer használtam, aztán visszaadtam.

Jó üzlet a babavárás, nem? Egy csomó felesleges sz@rt rásóznak a kezdő anyukákra. :/

Ne vegyél!

2009. júl. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem sem volt egyik sem, de nem is hiányzott
2009. júl. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Nem veszek akkor ilyen vackot, viszont termoszt vettem, de nem a hungarocelles változatot, mert az tényleg nem tartja meg a hőt. :)
2009. júl. 12. 17:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!