Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor hagytátok el a cumis...

Mikor hagytátok el a cumis vacsorát?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, h mennyi idős volt a babátok, amikor már nem cumisüvegből adtátok neki a vacsit. A babóm 13 hós és korának megfelelő junior tápit kap. De meddig????
2009. júl. 9. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Az én lányom 10 hós korától csőröspohárból kapta az esti tápszert, azóta 2 éves és áttértünk a reggeli babatejre, de má mindig csőrösből. Először nagyon zokon vette, hogy a tejcsit is csőrösből kapja. Az első alkalommal éjszaka fel is kelt és annyira sírt, hogy megetettem cumisüvegből. De ez többször nem fordult elő, megszokta.
2009. júl. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
A nagyfiam kb.2 és fél éves korában.A pici még csak 14 hós lesz,sztem ő se fog előbb leszokni róla.Nem is bánom,ez nálunk szertartás(a reggeli tápszert is így issza,a mi ágyunkban)
2009. júl. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

Borzasztó, hogy ekkora nagy gyerekeknek tápszert adtok napi 2x is ráadásul! Miért nem kapnak szegények rendes vacsorát? Amit kellene!!!!!!!!!

Az enyém 9 éves a kicsi meg 1 múlt 3 hete. Egyiknek sem volt cumisüvege. Meg cumija sem.

Vacsorára főzeléket kap, majd velünk csipeget kenyeret, májkrémet és paradicsomot és kap egy pohár tejet.

Jó még szopizik este, nem azon alszik el, csak úgy iszogat egy kicsit. És ebédre is főzeléket eszik.

Amit én főzök meg vegyesen bébiételt is.


Nem egy olyat hallok hogy az 1 éves gyerek, van hogy nem is kap főtt kaját egy nap, csak ilyen szar tápszert.

Most ezt komolyan gondoljátok, hogy jó a gyereknek?????

Csak a doki vagyonát növelitek, ami juttatásokat ezért kapnak a gyógyszergyáraktól!!! És ezt lobbizzák, hogy mennyire jó a tápszer. (Meg az ilyen olyan védőoltások amiért szintén külön zsetont kapnak.)


Várom a lepontozásokat!


Jó babázást mindenkinek!


A kérdésre válaszolva, nyugodtan adj neki rendes kaját.

Talán még hízni is fog.

2009. júl. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Az utolsónak üzenem az hogy tápszert kap az nem jelenti azt hogy nem kap rendes kaját reggelire vacsorára+napközbe. Ezt ajánlják 2-3 éves korig táplálék kiegészítésnek,hogy tápszert igyon a gyerek. Aki akar adja aki nem az nem. Ettől még esznek szilárd kaját ezek a gyerekek.

A kérdezőnek: 1 éves múlt a fiam iszik már pohárból egész ügyesen de még kell neki a cumis üveg(reggel,este) azt érzem. Lehet,hogy meg kéne próbálnom egyik nap és pohárból adni mit szólna hozzá... szerintem rajtunk múlik minden hogy mi mikor szánjuk el magunk a változtatásokra.

2009. júl. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Istenem,21.24-es válaszoló de okosnak akarsz látszani!Nekem is 2 gyerekem van,a kicsi 14 hós múlt és hiszed vagy nem,eszik rendes kaját(ugyanazt,amit mi).A cumisüvegből ivott babatej(ő már nem tápszert kap,mint ahogy a kérdező SEM azt ad a babájának,olvass figyelmesebben)csak a levezetése az estének,illetve indítása a napnak.E mellett 5 étkezése van(reggeli,tízórai,ebéd,uzsonna és vacsora).Doki csak a kötelező oltások alkalmával látta a picit(a nagy is makk egészséges,lassan nagykorú fiatalember)Ha nem tudod,h egy kérdés mögött mi van,sztem ne oszd az észt.És meg is érdemled,h lepontozzanak...
2009. júl. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A "junior tápi" az nem tápszer??

És a babatej???? Az se? Dehogy nem.

De igazad van, mindenki azt ad a gyerekének enni amit akar.


De egy 2 évesnek ugyan miért nem lehet rendes tejet adni, ezt tényleg nem tudom megérteni.

2009. júl. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!