Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudok eladni egy babakocsi...

Hol tudok eladni egy babakocsit úgy, hogy ne járjak rosszul?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Védőnőhöz,gyerekorvoshoz rakhatsz ki hírdetést!Esetleg vannak ingyenes hírdető oldalak!Talán valaki segít belinkelni egyet:)
2009. júl. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
teszvesz, vatera, de ezeken az oldalakon jóval áron alul vesznek meg mindent.
2009. júl. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Főleg internet érdekelne, de a teszvesz már szóba sem jöhet...sz@r!!!
2009. júl. 9. 19:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, babacuccot nagyon nehéz jó áron eladni. Hiába van jó állapotban, alig használt, rögtön borzasztóan sokat csökken az értéke, és rengeteg féle dolog van interneten (én mondjuk Vaterát és Expresszt szoktam csak használni). Szóval nem sok jóval kecsegtetlek. Én használt babakocsit vettem februárban, használtuk 2.5 hónapot, el kellett adnom, mert kisfiam nem szerette, és máris kb 20e forintot vesztettem rajta! Úgyhogy nem sok jóval tudlak kecsegtetni, inkább ismerősökre próbálj vadászni.
2009. júl. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
milyen babakocsid van?
2009. júl. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kunert VIP premium,csak néhányszor használtuk, de sajnos el kell adnom, mert nem fér be a kocsinkba, a kerekei pedig nem akarom mindig leszedegetni.

Amúgy semmi baja, csak nekem nagy.

Kissebbet kell vennem.

Mert ugye a kocsit nem cserélhetem le:)

Csakhát sajnálom, mert annyira jó babakocsi :(

Lányos, bordó színű.

Ha érdekel valakit, bátran írjon.

Így is 10.000.- rel olcsóbban adom,mint a boltban :(

2009. júl. 9. 23:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Még árulod a babakocsidat? És ha igen,akkor személyesen meglehetne nézni?

2009. júl. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!