Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tüntessem el a Nuby...

Hogy tüntessem el a Nuby csöpögés mentes itató szilikonos ízét?

Figyelt kérdés
Most vettem neki,már kisterilizáltam elmosogattam de még mindig szilikonos szaga és íze van??Ez elmúlik vagy ilyen marad,mert akkor nem adom neki,pedig bejönne neki...
2009. júl. 9. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Arra nem gondolsz, hogy lehet a babádat egyáltalán nem zavarja? Ezek szerint cumit és cumisüveget sem használtatok még? Szerintem a babákat nem zavarja, sőt jobb a szilikon, mint a másik fajta. Használat során úgyis elmegy a szaga, bár én sosem éreztem kellemetlennek.
2009. júl. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ne hari,de azt hiszem a szilikonos szag és íz,nem egy természetes dolog.Használunk cumisüveget,de annak soha nem volt ilyen íze sem,meg szaga sem.Cumit szerencsére nem használunk.Te pedig arra nem gondolsz,hogy a szilikon is vegyi anyag és lehet,hogy hibás vagy rossz arányú összetevő vannak,lehet emiatt van.azért kérdeztem,mert tapasztalatokat várok,hogy másnak is ilyen volt ez vagy csak nekünk....
2009. júl. 9. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Én írtam, hogy én nem éreztem semmi kellemetlen szagot. Bár én forralással sterilizálok, lehet az tüntette el a szagát.
2009. júl. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én mikrós sterilizálót használok,most megcsináltam még egyszer,meg átmostam mosószeressel még egyszer és valamivel jobb de még mindig elég erős a szaga...remélem egy pár alkalom múlva eltűnik,mert én már félek használni mindenféle műanyagot mióta tudom,hogy mérgezőek.. ezt én kérdeztem régebben..véletlenül leltem a cikkre rá...

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2009. júl. 9. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!