Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tüntessem el?

Hogyan tüntessem el?

Figyelt kérdés
A hasam még mindig csúnya lógós és van a derekamon is fölös. a kérdésem az, hogy Ti milyen tornával tüntetitek el??? Rubint Rékáztam, de olyan hosszú, hogy max. fél órám lenne, az meg sokkal több időbe van.
2011. márc. 17. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én Rubint Réka baba-mama tornáját csinálgatom a babámmal együtt.Szobabiciklit most kaptam a páromtól "ajándékba",gondolom célzásként.....Megmondom őszintén,hogy még mindig lóg a hasam és van rajtam felesleg, úgyhogy ha valaki jó módszert tud,arra én is kíváncsi vagyok!

Amúgy mekkora a babád? Az enyém 7 hónapos,és azt hittem szülés után,hogy mostanra már a régi formámat fogom hozni,de nem így lett,sajna:( Remélem nyárra azért jobb lesz a helyzet,de a kaját is vissza kellene fognom,mert anélkül nem fog menni nekem, az biztos.

2011. márc. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
24-én 5 hónapos lesz. már nem szopizik. úristenanyár!!! nem megyek utcára, nemhogy strandra. én szabályosan utálom magam. énnekem azt mondja a párom, hogy szép vagyok... de strandon nem hinném, hogy végig jönne velem:-) A baba mama tornához még pici a babim, de én a popsi, has feszesítő programját csinálgattam volna és nincs idő. Már annyi pénzt elköltöttem bőrfeszesítőre... nem akarok ilyen maradni. SOS valaki
2011. márc. 17. 19:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Rékának vannak fél órás programjai is.

Pl az Add önmagad 1.és 2. részében is 2 * 20 torna van.

A kismamatornájában 3 * 20 perc torna van (csak abban nincs has, kell csinálni utána, de az csak pár perc).

Alexandrának is vannak jó dvd-i, pl a Változz vissza című, ebben van 20 perces torna is és 30 perces torna is.

Alexandrának van a Vitalitás című dvd-je, az is klassz nagyon, bár az kerek 1 órás, de szét lehet szedni részekre, pl egyik nap megcsinálod az első fél órát, másik nap a másik felét.

Ezerféle torna dvd van, nézz körül.

Napi fél órád van erre, akkor azt tényleg szánd rá. Nem is kell ehhez dvd, hasazni, guggolni, fekvőtámaszozni, stb ezeket tudod magadtól is.

2011. márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!