Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor emeltétek meg a babakocs...

Mikor emeltétek meg a babakocsi háttámláját? Kisfiam 5 hós, még teljesen lenn van. Még elvan benne így is. Picit emelhetek már rajta? De már próbálkozik ülni.

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
SZia! Persze,nem csak ülőbe lehet állítani a kocsikat, van az a köztes állapot is. Nekem nemsokára 4 hónapos a lányom és úgy van el benne, mert úgy kilát és nézelődik :)
2009. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én már a sportkocsiban sétáltatom,majdnem teljesen dönthető,ezért a legalsón van de az nem teljesen vízszinte,pedig még nem ül,viszont szerintem jól megtámasztaja a gerincét!ő is 5 hós
2009. júl. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az en lanyom mar 7es fel honapos, de meg a mozeskosar reszben hordozom. Uldogel mar, de elegge nyugis es nem ereztem meg eljottnek az idot, hogy atoltoztetssem a babakocsit az ulokes valtozatra. Igaz nem is nagy a lany (68cm) es meg fer benne. Az uloreszben hattal lesz nekem. Nem tudom mennyire fogja ertekelni. Chicco Trionk van
2009. júl. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!