Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki már elkezdte kóstoltat...

Van aki már elkezdte kóstoltatni pl. almával 3,5 hónapos anyatejes babáját?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kóstoltasd meg vele, először csak úgyis megnyalatod, legalább érzi majd hogy a tejcin kívül másnak is van íze :)
2009. júl. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ennyi idősen már kóstoltattam, korán elakartam kezdeni a hozzátáplálást.
2009. júl. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából azért kérdezem mert mostanában dobálja le magáta ciciről,a dokinő meg azt mondja majd elmúlik,pedig 2 hét alatt 15 dkg hízott
2009. júl. 9. 13:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Mekkora a súlya a babádnak?
2009. júl. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hó + 1 hetes, ma adtam neki baracklét (frissből) 2 kanállal, csak kóstolni, és igy végig szeretném kóstoltatni pár dologgal még ebben a hónapban. Nem mondom, hogy izlett neki, nagyon meg volt lepve, de megette :D Aranyos volt. De nekem 6 hónapos korában vissza kell mennem dolgozni, úgyhogy 4 hósan el kell kezdenünk a rendes hozzátáplálást majd.
2009. júl. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
60 cm és 5,30 kg,mostanában többet sírdogálunk,éjszaka is többet kell,de úgy érzem van tejem
2009. júl. 9. 13:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem négy hónapos a kislányom, de még csak szopizik. Mostanában kezdek én is azon gondolkodni, hogy lassan kellene majd vele ezt azt kóstoltatni. (Egyébként 62 cm és 6,5 kg körüli a súlya.)
2009. júl. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem kevés lett a tejcsim, ezért tápszert adtam neki pótlásnak, de az anyukám múlthéten megetette alma+répa péppel, azóta semmit nem akar elfogadni, se a cicit se a tápszert,csak a babyétel kellene neki. 15 percig ordít,azután nagy nehezen megeszi a tápszert. 4 hónapos a kislányom. Sztem tápszerrel pótolj.
2009. júl. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

Ha van teje minek kezdje el a tápszeres pótlást??

Már nyugodtan elkezdhetsz neki adni lassan alma, répa, krumbli, barack. Most úgyis egy csomó friss dolog van amit adhatsz neki.

2009. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!