Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ételeket adhatok a 8...

Milyen ételeket adhatok a 8 hónapos babámnak abból amit mi is eszünk?

Figyelt kérdés
Például cukorborsó vagy rendes főzelék,húsleves kenyér stb.
2009. júl. 9. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:

szia,

jövőhéten lesz 8 hós a fiam.

Tegnap csirkemájat sütöttem, rizi-bizivel, abból kapta a mai ebédjét.

Evett már kenyér falatkákat, vajjal, sonkafelvágottal (a sonka tetejét megkaparásztam késsel, és azt kentem rá), csócsált már kiflivéget, bár az nem igazán minősült étkezésnek.

Húslevesből kapott már zöldséget, csigatésztát, kicsi csirkemájat.

2009. júl. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz az én fiam már nagyobb. De 8-9 hónapos kora körül nem nagyon akart enni. Elmentük a háziorvoshoz. Csak annyit kérdezett: anyuka szokott maguknak főzni? Mondatm, hogy igen. Erre a válasz: akkor etesse már meg ezt a szegény gyereket rendesen. Azóta a fiam azt eszi amit mi, nem főztem külön neki. És soha nem volt tőle semmi baja. Élevezttel ette. Most 6,5 éves.

2009. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kisfiam 8 hós korában már azt ette amit mi, azaz mindent :)azokat a kajákat hagytuk ki az étrendjéből, ami felfújja, és fájhatott tőle a pocija!
2009. júl. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!