Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kössem le az 1 hónapos...

Adri baba kérdése:

Mivel kössem le az 1 hónapos babámat,2 etetés között ha nem alszik? Akkor csak sírdogál vagy ölbe akar lenni.

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kis plüss Süsüvel szoktam neki bohóckodni, közben persze Süsüt énekelgetem neki. Sétálgatunk, hogy a karomban van. Elbíbelődök vele. Mókázunk, puszilgatom, bohóckodunk.
2009. júl. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ekkor még magában nem volt el, leginkább hason lógott a karomban, és igy sétálgattunk a lakásban. Rövid időre úgy is elvolt, hogy lefektettem magam mellé, és beszéltem hozzá, mutogattam neki dolgokat, de ezt annyira nem élvezte, mint a mászkálást.
2009. júl. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nálam is volt olyan, hogy két etetés között nem aludt, de rájöttem azért, mert nem vettem észre, hogy mikor álmos. Egy 1 hónapos baba az etetéssel, tisztába tevéssel eggyütt max 40 percet kell, hogy fent legyen, egyébként neki még aludnia kell. A két etetés közötti játék egy 1 hónapos babát nagyon lefáraszt. Szerintem inkább figyeld, hogy mikor kezd nyügi lenni és azonnal tedd az ágyába, majd ha nagyobb lesz ráértek játszani.
2009. júl. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Éppen az baj hogyha leteszem sír!!És nem alszik
2009. júl. 9. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nálunk is idő kellett mire megszokta, hogy aludni kell az ágyikóban, mert még picik vagyunk. Nehezen de sikerült neki. Boldog napokat a babával!
2009. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!